Dysk twardy Toshiba 2.5 1TB Canvio Ready USB 3.2 Gen Czarny (HDTP310EK3AA)

Dodaj opinię

Kod:  415341288

Pojemność pamięci
Rodzaj dysku twardego
Interfejs połączenia
Format

Dysk twardy Toshiba 2.5 1TB Canvio Ready USB 3.2 Gen Czarny (HDTP310EK3AA)

Dodaj opinię

Kod:  415341288

237,44

Dostępny

Opis

Canvio Ready Gotowość do pracy. Łatwość użytkowania.
Zewnętrzny dysk twardy Canvio Ready firmy Toshiba obsługuje technologię USB 3. 2 Gen 1 , aby zapewniać transfer sięgający 5 Gbit/s, a dzięki technologii plug-and-play umożliwia szybkie zapisanie i zabezpieczenie do 4 TB multimediów na niewielkim, przenośnym urządzeniu. Konstrukcja Canvio Ready obejmuje rozwiązanie parkowania głowicy, które zapobiega uszkodzeniu dysku w drodze, oraz czujnik wstrząsów, który chroni dane, odcinając zasilanie w razie silnych oddziaływań fizycznych. Dzięki temu możesz mieć pewność bezpieczeństwa swoich plików.

Jedno miejsce na wszystkie pliki
Dysk Canvio Ready jest dostępny w kilku wersjach pojemności — może ona sięgać 4 TB. Niezależnie więc od tego, czego wymagasz od przenośnej pamięci masowej ani co przechowujesz (dokumenty, zdjęcia, filmy czy kombinację tych plików), Canvio Ready stanowi idealne rozwiązanie o dużej pojemności.

Szybki transfer
Dysk Canvio Ready jest niezwykle szybki. Zgodna ze starszymi standardami technologia USB 3. 2 Gen 1 oznacza możliwość zapisywania i zabezpieczania dokumentów, zdjęć, filmów i innych plików z szybkością sięgającą 5 Gbit/s.

Gotowość natychmiast po podłączeniu
Dysk Canvio Ready nie wymaga konfiguracji ani oczekiwania. Gdy tylko go podłączysz, możesz zyskać dostęp do plików i błyskawicznie je uporządkować, nim odłączysz urządzenie i ruszysz w drogę. Canvio Ready to idealny towarzysz dla zabieganych — wszystkich tych, którzy potrzebują szybkiej i łatwej w obsłudze pamięci masowej.

Gwarancja dobrego stylu
Skoro Canvio Ready ma Ci towarzyszyć w drodze, jego wygląd zdecydowanie nie jest bez znaczenia. Dlatego właśnie zastosowaliśmy w nim czarną obudowę z charakterystycznym stylowym wykończeniem dwojakiego rodzaju — matowym i błyszczącym. Nie zapomnieliśmy też zadbać o wygodę przenoszenia tego dysku.

Specyfikacja

Kod producenta
  • HDTP310EK3AA
Pojemność pamięci
Zgodność
  • Dla Windows
Rodzaj dysku twardego
Interfejs połączenia
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia.