Dysk SSD Samsung PM9A3 1.92TB 2.5" NVMe PCIe (MZQL21T9HCJR-00A07)

Dodaj opinię Kod:  412679892
Pojemność
Format dysku
Interfejs połączenia

Dysk SSD Samsung PM9A3 1.92TB 2.5" NVMe PCIe (MZQL21T9HCJR-00A07)

Dodaj opinię Kod:  412679892

1 105,78

Dostępny

Gwarancja. 5 lat 

Opis

Dysk SSD to nowoczesne urządzenie, którego działanie oparte jest na pamięci typu flash, przez co charakteryzuje się bardzo szybką pracą i bezproblemowym działaniem. W przeciwieństwie do klasycznych napędów HDD, w dysku SSD brak jest części ruchomych, co w oczywisty sposób wpływa na jego większą odporność. Nowoczesne dyski SSD zapewniają bardzo wysoką kulturę pracy, błyskawiczny dostęp do danych i wyróżniają się niską awaryjnością, co jest tak istotne w zastosowaniach serwerowych.

Nominalny czas pracy to bardzo istotny element specyfikacji technicznej. Na ten aspekt powinni zwrócić uwagę najbardziej wymagający klienci. Nośnik danych, który pozwoli na bezawaryjne działanie przez 2 mln godzin stanowi rozwiązanie na lata. Ten wysokiej klasy dysk znajdzie szerokie zastosowanie na pokładzie serwerów, zapewniając komfort pracy na kapitalnym poziomie. Wybierz wysoką funkcjonalność i nowoczesną technologię.

Specyfikacja

Pojemność
Szybkość odczytu
  • 6800 MB/s
Szybkość zapisywania
  • 4000 MB/s
Format dysku
Czas do wystąpienia awarii
  • 2000000 godz.
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia.