Zasilacz Zalman Decamax 700W (ZM700-LX3) - obraz 10
Zasilacz Zalman Decamax 700W (ZM700-LX3) - obraz 1
Zasilacz Zalman Decamax 700W (ZM700-LX3) - obraz 2
Zasilacz Zalman Decamax 700W (ZM700-LX3) - obraz 3
Zasilacz Zalman Decamax 700W (ZM700-LX3) - obraz 4
Zasilacz Zalman Decamax 700W (ZM700-LX3) - obraz 5
Zasilacz Zalman Decamax 700W (ZM700-LX3) - obraz 6
Zasilacz Zalman Decamax 700W (ZM700-LX3) - obraz 7
Zasilacz Zalman Decamax 700W (ZM700-LX3) - obraz 8
Zasilacz Zalman Decamax 700W (ZM700-LX3) - obraz 9
Zasilacz Zalman Decamax 700W (ZM700-LX3)
Kod:  528037594
Chwilowo niedostępny
189,38
Wszystkie produkty marki Zalman
Gwarancja. 24 miesiące. Wymiana/zwrot towaru w ciągu 14 dni.
Opis
Zasilacz Zalman z serii DecaMax
Zasilacz Zalman DecaMax posiada certyfikat 80 PLUS 230V EU i jest zgodne ze standardem INTEL 5Vsb 3A.
Aktywny PFC 99%
Wysokowydajne kondensatory (105°C)
Wbudowany filtr EMI
Transformator przełączający
Gwarantuje stabilny prąd bez przeciążeń wyjściowych parametrów.
Jednokanałowa linia 12V i 91% mocy wyjściowej
Mocna pojedyncza linia +12V zapewnia do 91% całkowitej mocy wyjściowej, co przekłada się na stabilne zasilanie procesora i karty graficznej — kluczowych elementów każdego komputera. To idealne rozwiązanie do przyszłych modernizacji i dla użytkowników planujących podkręcanie systemu.
Wbudowany aluminiowy radiator
Podwójny radiator aluminiowy zwiększa efektywność odprowadzania ciepła.
Zaawansowane zabezpieczenia
Wentylator z łożyskiem HDB
120 mm wentylator HDB
Standard ATX
Zasilacz ma standardowe wymiary 140 × 150 × 86 mm, co zapewnia kompatybilność z większością dostępnych na rynku obudów komputerowych.
  • W zestawie znajdują się wszystkie niezbędne elementy oraz instrukcja obsługi.
Dostępne modele Zalman DecaMax:
  • ZM500-LX3 – moc 500 W
  • ZM600-LX3 – moc 600 W
  • ZM700-LX3 – moc 700 W
Specyfikacja
Kod produktu
  • ZM700-LX3
Złącze zasilania procesora
Kraj producenta
Rodzaj dodatkowych złączy zasilających dla kart graficznych
Liczba dodatkowych złączy zasilania dla kart graficznych
Liczba złączy SATA
Maksymalny poziom hałasu
Długość kabla
  • 1 x MB 24(20+4) Pin, 550+20mm/1 x (4+4) + 4 Pin 700+20mm/4 x 8(6+2) Pin PCI-E, 550+20mm x2/6 x SATA, 450+200mm (1) / 450+200mm (3) / 450+200mm (2) / 3x Molex, 450+200mm x2
System chłodzenia
Zakres napięcia wejściowego
  • 200 - 240 V
Liczba złączy IDE (Molex)
Maksymalne obciążenia
    • +3.3V: 20 A (66 W)
    • +5V: 20 A (100 W)
    • +12V: 54 A (648 W)
    • -12V: 0.3 A (3.6 W)
    • +5Vsb: 3 A (15 W)
Funkcja PFC
  • Aktywny
Wymiary (dł. x szer. x wys.)
  • 15 x 14 x 8.6 cm
Waga
  • 1.6 kg
Dodatkowe cechy
  • Japońskie kondensatory
    Wentylator (prędkość 2500 obr./min, łożysko hydrodynamiczne)
Kod producenta
  • ZM700-LX3
Kraj rejestracji marki
  • Republika Korei (Korea Południowa)
Gwarancja
  • 24 miesiące
EAN
Średnica wentylatora
  • 120 mm
Producent
  • Zalman
Adres
  • Zalman Tech Co., Ltd | OBIZTOWER 26F, 126, Beolmal-ro, Dongan-gu, Anyang-si, Gyeonggi-do, South Korea