Блок живлення Lian Li Edge Gold 850W Black, EU Cord (G9P.EG0850G.B000.EU) - зображення 7
Блок живлення Lian Li Edge Gold 850W Black, EU Cord (G9P.EG0850G.B000.EU) - зображення 1
Блок живлення Lian Li Edge Gold 850W Black, EU Cord (G9P.EG0850G.B000.EU) - зображення 2
Блок живлення Lian Li Edge Gold 850W Black, EU Cord (G9P.EG0850G.B000.EU) - зображення 3
Блок живлення Lian Li Edge Gold 850W Black, EU Cord (G9P.EG0850G.B000.EU) - зображення 4
Блок живлення Lian Li Edge Gold 850W Black, EU Cord (G9P.EG0850G.B000.EU) - зображення 5
Блок живлення Lian Li Edge Gold 850W Black, EU Cord (G9P.EG0850G.B000.EU) - зображення 6
Потужність
Блок живлення Lian Li Edge Gold 850W Black, EU Cord (G9P.EG0850G.B000.EU)
Код:  555942228
Є в наявності
454,83
Почтомати InPost  — БЕЗКОШТОВНО
Відправимо 20 травня
  • InPost Поштомат
    Безкоштовно
  • Поштомати i пункти самовивозу
    Безкоштовно
  • Кур'єр
    InPost, DPD, DHL
Опис
Характеристики
Потужність
Роз'єм живлення процесора
Країна-виробник
Тип роз'ємів додаткового живлення для відеокарт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт
Кількість SATA роз'ємів
Довжина кабелю
  • 1 x 24/20-контактний роз'єм для материнської плати (620 мм) x 1 шт
    1 x 8-контактний роз'єм CPU/ATX 12V (750 мм) x 1 шт
    1 x 4+4-контактний роз'єм для процесора (750 мм) x 1 шт
    1 x 6+2-контактний роз'єм для графічного процесора (650 мм + 100 мм) x 1 шт
    1 x роз'єм SATA (300 мм - 15 мм - 15 мм - 15 мм - 15 мм) x 1 шт
    1 x SATA-Y роз'єм (375 мм - 150 мм - 150 мм) x 1 шт
    1 х роз'єм SATA (400 мм - 150 мм - 150 мм - 150 мм - 150 мм) х 1 шт
    4 x 4-контактний периферійний роз'єм (500 мм - 150 мм - 150 мм - 150 мм) x 1 шт
    1 x 12V - 2х6 450W роз'єм (650 мм) x 1 шт
    2 x 6+2-контактний роз'єм для графічного процесора (650 мм) x 2 шт
Система охолодження
Діапазон вхідної напруги
  • 100 - 240 В
Кількість конекторів IDE (Molex)
Розміри (ДxШxВ)
  • 15 x 18.2 x 8.6 см
Вага
  • 3.1 кг
Додаткові характеристики
  • FDB Fan
Код виробника
  • G9P.EG0850G.B000.EU
Країна реєстрації бренду
  • Китай (Тайвань)
Гарантія
  • 24 місяці
EAN
Діаметр вентилятора
  • 120 мм
Виробник
  • Lian Li
Адреса
  • Lian Li Industrial Co., Ltd. | 2F., No. 20, Ankang Rd., Neihu Dist., 11490 Taipei City, Taiwan