Zasilacz Seasonic SS-500L1U 500W - obraz 1
Zasilacz Seasonic SS-500L1U 500W
Kod:  539224124
Dostępny
462,68
Paczkomat InPost  — DARMOWA DOSTAWA
Wyślemy 20 maja
  • InPost Paczkomat®
    Darmowa dostawa
  • Automaty paczkowe i punkty odbioru
    Darmowa dostawa
  • Kurier
    InPost, DPD, DHL
Gwarancja. 36 miesięcy. Wymiana/zwrot towaru w ciągu 14 dni.
Opis
  • Moc: 500 W
  • Do obudów 1U
  • Aktywny korektor mocy czynnej PFC
  • Napięcie wejściowe (100-240 V)
Specyfikacja
Kod produktu
  • SS-500L2U
Złącze zasilania procesora
Kraj producenta
Rodzaj dodatkowych złączy zasilających dla kart graficznych
Liczba dodatkowych złączy zasilania dla kart graficznych
System chłodzenia
Wymiary (dł. x szer. x wys.)
  • 24.5 x 10 x 7 cm
Waga
  • 2 kg
Dodatkowe cechy
Kraj rejestracji marki
  • Chiny (Tajwan)
Gwarancja
  • 36 miesięcy
EAN
Średnica wentylatora
  • 60 mm
Producent
  • Seasonic
Adres
  • Sea Sonic Electronics Co., Ltd. | 8F, #19, Alley 360, Sec.1, Neihu Road, Neihu District, Taipei, Taiwan, R.o.c.