Chłodzenie wodne NZXT Kraken 240 mm AIO liquid cooler w/Display, Radiator, Fans Black (RL-KN240-B1) (B9327240818101166) - Outlet - obraz 4
Chłodzenie wodne NZXT Kraken 240 mm AIO liquid cooler w/Display, Radiator, Fans Black (RL-KN240-B1) (B9327240818101166) - Outlet - obraz 1
Chłodzenie wodne NZXT Kraken 240 mm AIO liquid cooler w/Display, Radiator, Fans Black (RL-KN240-B1) (B9327240818101166) - Outlet - obraz 2
Chłodzenie wodne NZXT Kraken 240 mm AIO liquid cooler w/Display, Radiator, Fans Black (RL-KN240-B1) (B9327240818101166) - Outlet - obraz 3
Chłodzenie wodne NZXT Kraken 240 mm AIO liquid cooler w/Display, Radiator, Fans Black (RL-KN240-B1) (B9327240818101166) - Outlet
Kod:  570673876
Przyczyna obniżki: Zarysowania i deformacje na obudowie. Produkt po przetestowaniu
Dostępny
445,00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 489,00-9%
Paczkomat InPost  — DARMOWA DOSTAWA
Wyślemy dzisiaj
Wszystkie produkty marki NZXT
Produkt bez przeceny
Chłodzenie wodne NZXT Kraken 240 mm AIO liquid cooler w/Display, Radiator, Fans Black (RL-KN240-B1)
Szczegóły
  • InPost Paczkomat®
    Darmowa dostawa
  • Kurier
    InPost, DPD, DHL
    Darmowa dostawa
Płatność. Google Pay, Apple Pay, BLIK, BLIK Płacę Później, Przelewy24, Kartą płatniczą, PayPo
Gwarancja. 6 lat. Wymiana/zwrot towaru w ciągu 14 dni.
Opis
  • Regulowana orientacja ekranu odpowiada położeniu głowicy pompy.
  • Zawiera wysokowydajne wentylatory PWM z łożyskami hydrodynamicznymi dla optymalnego chłodzenia.
  • Zawiera wentylatory statyczne F120P.
  • Kabel jednożyłowy ułatwia instalację.
  • Gumowa rurka jest wzmocniona nylonowym oplotem, aby zapobiec wyciekom.
Specyfikacja
Rozmiar wentylatora
Prędkość obrotowa
  • 500–1800 ± 180 obr./min
Zasilanie
  • 4-pin PWM
Dodatkowo
  • Wentylator ciśnieniowy F120P
    Przepływ powietrza: 21,67–78,02 CFM
    Ciśnienie powietrza: 0,75–2,7 mm H2O
    Pobór mocy: 12 V DC, 0,23 A, 2,76 W
    Pompa
    Wyświetlacz Orientacja: programowalna wartość domyślna, +90, +180 i -90 stopni
    Obszar aktywny panelu wyświetlacza: 1,54 cala (39,1 mm)
    Rozdzielczość wyświetlacza: 240 x 240 pikseli
    Jasność wyświetlacza: 300 cd/ m²
    Typ panelu wyświetlacza: Półprzezroczysty TFT, 262 000 kolorów
Wymiary
  • Pompa 74,7 x 74,7 x 55,97 mm
    Chłodnica 30 x 275 x 123 mm