Zasilacz Gigabyte UD850GM PG5 V2 (GP-UD850GM PG5 V2) - obraz 7
Zasilacz Gigabyte UD850GM PG5 V2 (GP-UD850GM PG5 V2) - obraz 1
Zasilacz Gigabyte UD850GM PG5 V2 (GP-UD850GM PG5 V2) - obraz 2
Zasilacz Gigabyte UD850GM PG5 V2 (GP-UD850GM PG5 V2) - obraz 3
Zasilacz Gigabyte UD850GM PG5 V2 (GP-UD850GM PG5 V2) - obraz 4
Zasilacz Gigabyte UD850GM PG5 V2 (GP-UD850GM PG5 V2) - obraz 5
Zasilacz Gigabyte UD850GM PG5 V2 (GP-UD850GM PG5 V2) - obraz 6
Zasilacz Gigabyte UD850GM PG5 V2 (GP-UD850GM PG5 V2)
Kod:  561799947
Dostępny
404,41
Paczkomat InPost  — DARMOWA DOSTAWA
Wyślemy 22 maja
  • InPost Paczkomat®
    Darmowa dostawa
  • Automaty paczkowe i punkty odbioru
    Darmowa dostawa
  • Kurier
    InPost, DPD, DHL
Gwarancja. 10 lat. Wymiana/zwrot towaru w ciągu 14 dni.
Opis
Równowaga wydajności i niezawodności
GIGABYTE UD850GM PG5 V2 to zasilacz o mocy 850 W przeznaczony do nowoczesnych systemów gier i stacji roboczych, w których stabilność i obsługa nowych standardów są ważne. Spełnia wymagania ATX 3.1, jest gotowy na PCIe 5.1 i zapewnia moc dla najnowszych kart graficznych i procesorów.
80 PLUS Gold Energy Efficiency
Komponenty premium
Cichy system chłodzenia
Modułowość i kompaktowość
Niezawodność i ochrona
Idealne rozwiązanie dla graczy i entuzjastów
Specyfikacja
Kod produktu
  • GP-UD850GM PG5 V2
Złącze zasilania procesora
Kraj producenta
Rodzaj dodatkowych złączy zasilających dla kart graficznych
Liczba dodatkowych złączy zasilania dla kart graficznych
Liczba złączy SATA
Długość kabla
  • Moc płyty głównej: 610 mm
    Moc procesora: 650 mm
    Moc karty graficznej: 600 mm
    Moc MOLEX: 500 mm
    Moc SATA: 600 mm
System chłodzenia
Zakres napięcia wejściowego
  • 100 - 240 V
Liczba złączy IDE (Molex)
Funkcja PFC
  • Aktywny
Wymiary (dł. x szer. x wys.)
  • 15 x 14 x 8.6 cm
Waga
  • 2 kg
Kod producenta
  • GP-UD850GM PG5 V2
Kraj rejestracji marki
  • Chiny (Tajwan)
Gwarancja
  • 10 lat
EAN
Średnica wentylatora
  • 120 mm