Блок живлення Enermax MarbleBron II 750 W (EMB750EWT-MAC) - зображення 7
Блок живлення Enermax MarbleBron II 750 W (EMB750EWT-MAC) - зображення 1
Блок живлення Enermax MarbleBron II 750 W (EMB750EWT-MAC) - зображення 2
Блок живлення Enermax MarbleBron II 750 W (EMB750EWT-MAC) - зображення 3
Блок живлення Enermax MarbleBron II 750 W (EMB750EWT-MAC) - зображення 4
Блок живлення Enermax MarbleBron II 750 W (EMB750EWT-MAC) - зображення 5
Блок живлення Enermax MarbleBron II 750 W (EMB750EWT-MAC) - зображення 6
Потужність
Блок живлення Enermax MarbleBron II 750 W (EMB750EWT-MAC)
Код:  539223229
Є в наявності
330,57
Почтомати InPost  — БЕЗКОШТОВНО
Відправимо 22 травня
  • InPost Поштомат
    Безкоштовно
  • Поштомати i пункти самовивозу
    Безкоштовно
  • Кур'єр
    InPost, DPD, DHL
Опис
Напівмодульний блок живлення MARBLEBRON II , сертифікований за стандартом 80 PLUS Bronze.
  • Сертифікований блок живлення 80 PLUS Bronze
  • Інтегрований з ATX 3.1
  • Японські первинні конденсатори
  • Схема DC-DC
  • 120-мм вентилятор FDB
  • Напівмодульна конструкція
Характеристики
Потужність
Роз'єм живлення процесора
Країна-виробник
Кількість SATA роз'ємів
Довжина кабелю
  • Живлення процесора: 750 мм
    Живлення відеокарти: 650 мм
    Живлення SATA/Molex: 550/700мм
    Живлення 12 В-2x6 (12+4) контактів: 600 мм
Система охолодження
Діапазон вхідної напруги
  • (47 - 63 Гц, 10 - 5 А) 100 - 240 В
Кількість конекторів IDE (Molex)
Функція PFC
  • Активний
Розміри (ДxШxВ)
  • 14 x 15 x 8.6 см
Додаткові характеристики
  • Робоча температура (°С) 40
    Середній час безвідмовної роботи (годин) >100К
    Японські первинні конденсатори
    Схема DC-DC
    FDB Вентилятор
Країна реєстрації бренду
  • Китай (Тайвань)
Гарантія
  • 36 місяців
EAN
Діаметр вентилятора
  • 120 мм
Виробник
  • Enermax
Адреса
  • Enermax Technology Corp. | 2F-1, No. 888, Jingguo Road, Taoyuan Dist. Taoyuan City, 330, Taiwan