Zestaw wentylatorów DeepCool FD12 ARGB 3 in 1 (R-FD12-BKAPN3-G) - obraz 10
Zestaw wentylatorów DeepCool FD12 ARGB 3 in 1 (R-FD12-BKAPN3-G) - obraz 1
Zestaw wentylatorów DeepCool FD12 ARGB 3 in 1 (R-FD12-BKAPN3-G) - obraz 2
Zestaw wentylatorów DeepCool FD12 ARGB 3 in 1 (R-FD12-BKAPN3-G) - obraz 3
Zestaw wentylatorów DeepCool FD12 ARGB 3 in 1 (R-FD12-BKAPN3-G) - obraz 4
Zestaw wentylatorów DeepCool FD12 ARGB 3 in 1 (R-FD12-BKAPN3-G) - obraz 5
Zestaw wentylatorów DeepCool FD12 ARGB 3 in 1 (R-FD12-BKAPN3-G) - obraz 6
Zestaw wentylatorów DeepCool FD12 ARGB 3 in 1 (R-FD12-BKAPN3-G) - obraz 7
Zestaw wentylatorów DeepCool FD12 ARGB 3 in 1 (R-FD12-BKAPN3-G) - obraz 8
Zestaw wentylatorów DeepCool FD12 ARGB 3 in 1 (R-FD12-BKAPN3-G) - obraz 9
Rozmiar wentylatora
Rodzaj chłodzenia
Zestaw wentylatorów DeepCool FD12 ARGB 3 in 1 (R-FD12-BKAPN3-G)
Kod:  528224964
Dostępny
150,71
  • InPost Paczkomat®
    13,00
  • Automaty paczkowe i punkty odbioru
  • Kurier
    InPost, DPD, DHL
Gwarancja. 36 miesięcy. Wymiana/zwrot towaru w ciągu 14 dni.
Specyfikacja
Rozmiar wentylatora
Waga
  • 159 g
Złącza zasilania
Podświetlenie
Kraj producenta
Kolor obudowy
Maksymalny poziom szumu
Typ łożyska
Liczba wentylatorów
Rodzaj chłodzenia
Grubość wentylatora
  • 25 mm
Napięcie znamionowe
  • 12 V