Monitor 32" AOC CQ32G4VE - obraz 13
Monitor 32" AOC CQ32G4VE - obraz 1
Monitor 32" AOC CQ32G4VE - obraz 2
Monitor 32" AOC CQ32G4VE - obraz 3
Monitor 32" AOC CQ32G4VE - obraz 4
Monitor 32" AOC CQ32G4VE - obraz 5
Monitor 32" AOC CQ32G4VE - obraz 6
Monitor 32" AOC CQ32G4VE - obraz 7
Monitor 32" AOC CQ32G4VE - obraz 8
Monitor 32" AOC CQ32G4VE - obraz 9
Monitor 32" AOC CQ32G4VE - obraz 10
Monitor 32" AOC CQ32G4VE - obraz 11
Monitor 32" AOC CQ32G4VE - obraz 12
Przekątna wyświetlacza
Maksymalna rozdzielczość wyświetlacza
Minimalna jasność wyświetlacza
  • 300 cd/m²
Typ matrycy
Kontrast ekranu
Monitor 32" AOC CQ32G4VE
Kod:  528897054
Dostępny
769,90
  • Kurier
    DPD, DHL
    Darmowa dostawa
Gwarancja. 36 miesięcy. Wymiana/zwrot towaru w ciągu 14 dni.
Opis
AOC CQ32G4VE to 32-calowy zakrzywiony wyświetlacz QHD, który zapewnia niezrównane wrażenia podczas gry dzięki oszałamiającej rozdzielczości 2560x1440 i płynnej częstotliwości odświeżania 180 Hz. Ten monitor charakteryzuje się krzywizną 1500R i szybkim panelem VA z opóźnieniem GtG 1 ms i zgodnością z HDR10, zapewniając oszałamiającą grafikę i bogate kolory. Dzięki 0,5 ms MPRT i niskiemu opóźnieniu sygnału wejściowego reakcja jest niemal natychmiastowa, a dostosowywanie za pomocą menu G pozwala na personalizację ustawień. Ten monitor to Twój bilet do zwycięstwa w konkurencyjnej rywalizacji.
Rozdzielczość QHD
Częstotliwość odświeżania 180 Hz
W grach turniejowych i dynamicznych rozgrywkach liczy się każda klatka. Monitor AGON od AOC z częstotliwością odświeżania 180 Hz działa trzykrotnie szybciej niż standardowy ekran 60 Hz, zapewniając maksymalną płynność bez opóźnień. Niższe odświeżanie może sprawić, że przeciwnicy „przeskakują” po ekranie — trudni do trafienia i jeszcze trudniejsi do śledzenia. Dzięki 180 Hz każdy ich ruch jest odwzorowany w sposób nadzwyczaj płynny i precyzyjny, co pozwala Ci szybciej reagować i celniej atakować. Dzięki monitorowi do gier AGON firmy AOC nie musisz znosić opóźnień sygnału wejściowego i rozrywania obrazu.
Szybki czas reakcji
Zanurz się głębiej dzięki HDR10
Niskie opóźnienie sygnału wejściowego
MPRT – czas reakcji ruchomego obrazu
Adaptive Sync
Flicker-Free
Low Blue Light
Specyfikacja
Maksymalna częstotliwość odświeżania
Przekątna wyświetlacza
Minimalna jasność wyświetlacza
  • 300 cd/m²
Typ matrycy
Kontrast ekranu
Kształt ekranu
Kąt widzenia poziomy
  • 178 °
Kraj producenta
Technologie gier
Kąt widzenia w pionie
  • 178 °
Klasa
  • Gamingowe
Minimalny czas reakcji matrycy
Maksymalna jasność wyświetlacza
Proporcje ekranu
Podświetlenie matrycy
Kolor obudowy
Maksymalna liczba kolorów
  • 16,7 miliona, 8 bit
Promień krzywizny
  • 1500 R
VESA
  • 100x100 mm
Zużycie prądu
  • Pobór mocy podczas pracy: 35 W
    W trybie czuwania: 0,5 W
Powłoka ekranu
  • Matowe
Technologie firmowe
  • Low Blue Light
Waga
  • Z podstawą: 7.31 kg. Bez podstawy: 6.24 kg
Wymiary (wys. x szer. x gł.)
  • Z podstawą: 523,8 x 709,4 x 265,3 mm.
    Bez podstawy: 425,2 x 709,4 x 96,6 mm