Pamięć RAM Kingston FURY DDR5-4800 65536MB PC5-38400 (Kit of 2x32768) Beast RGB Black (KF548C38BBAK2-64)

Dodaj opinię Kod:  418016082
Pojemność pamięci
Taktowanie pamięci
Rodzaj pamięci
Schemat taktowania pamięci
  • CL38-38-38
Liczba kości

Pamięć RAM Kingston FURY DDR5-4800 65536MB PC5-38400 (Kit of 2x32768) Beast RGB Black (KF548C38BBAK2-64)

Dodaj opinię Kod:  418016082

965,20

Dostępny

Gwarancja. 5 lat 

Opis

Zestaw Kingston FURY Beast DDR5 RGB 64 GB RAM KF548C38BBAK2-64 składa się z dwóch dwurdzeniowych modułów 32 GB DDR5-4800 CL38 złożonych z szesnastu układów o gęstości 2Gx8 bitów i ma na celu zwiększenie wydajności nowoczesnych komputerów PC w grach, a także zadania przesyłania strumieniowego, edycja wideo w wysokiej rozdzielczości, renderowanie i inne aplikacje wymagające dużych zasobów. Wyposażony w czarne radiatory, KF548C38BBAK2-64 jest kompatybilny ze wszystkimi platformami obsługującymi DDR5 i ma profil JEDEC z PnP (DDR5-4800 CL38-38-38 1,1 V).

Kingston FURY Beast DDR5 RGB to idealne rozwiązanie, które pozwala nadać systemom nowej generacji własny styl DDR5. Gotowa na Intel XMP 3.0 i certyfikowana Gotowa i certyfikowana na Intel XMP 3.0 pamięć Kingston FURY Beast DDR5 RGB została zatwierdzona przez wiodących na świecie producentów płyt głównych* i umożliwia użytkownikom niezawodne budowanie systemów. Dzięki oprogramowaniu Kingston FURY CTRL** użytkownicy mogą wybierać efekty świetlne z biblioteki gotowych szablonów. Ponadto użytkownicy mogą również dostosować własne, płynne i jasne efekty RGB, dzięki czemu ich system jest całkowicie wyjątkowy. Wszystkie moduły Kingston FURY Beast DDR5 RGB są wyposażone w opatentowaną technologię Kingston FURY Infrared Sync Technology, która doskonale synchronizuje efekty świetlne.

Zestaw pamięci RAM Kingston FURY Beast DDR5 RGB KF548C38BBAK2-64 obsługuje technologię Plug N Play, która automatycznie podkręca pamięć bez konieczności wybierania profilu w BIOS Setup. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym graczem, czy początkującym entuzjastą, pamięć Kingston FURY Beast DDR5 RGB pozwoli Ci w pełni wykorzystać wrażenia z gry.

Pamięć Kingston FURY Beast DDR5 RGB jest objęta ograniczoną dożywotnią gwarancją i legendarną niezawodnością firmy Kingston.

Cechy płyty Kingston FURY Beast DDR5 RGB:
- Ulepszone oświetlenie i nowa konstrukcja rozpraszacza ciepła z jaśniejszymi i płynniejszymi efektami RGB: Graj stylowo, dostosowując płynne i oszałamiające efekty świetlne RGB za pomocą Kingston FURY CTRL** lub oprogramowania dostarczonego przez producenta płyty głównej.
- Opatentowana technologia Kingston FURY Infrared Sync: jasne efekty RGB w połączeniu z opatentowaną technologią Kingston Infrared Sync.
- Gotowość do obsługi Intel XMP 3.0 i certyfikat: Wstępnie zoptymalizowane taktowania, częstotliwości i napięcia zapewniające wysoką wydajność i stabilność podczas przetaktowywania oraz możliwość zapisywania niestandardowych profili w programowalnym PMIC.
- Zatwierdzone przez wiodących na świecie producentów płyt głównych*: Przetestowane i zatwierdzone - użytkownik może śmiało używać tej pamięci z wybraną przez siebie płytą główną.
- Zwiększona stabilność podczas przetaktowywania: Wbudowana korekcja błędów (On-die ECC, ODECC) pomaga zapewnić integralność danych podczas przetaktowywania pamięci, co poprawia wydajność.
- Obsługa technologii automatycznego przetaktowywania Plug N Play***: Kingston FURY Beast DDR5 RGB obsługuje automatyczne przetaktowywanie pamięci bez konieczności wprowadzania ustawień BIOS-u.

Dane techniczne Kingston FURY Beast DDR5 RGB KF548C38BBAK2-64:
- Pojemność: 64 GB
- Liczba modułów: 2
- Szybkość przesyłania danych: 4800 MT/s
- Schemat taktowania: CL38-38-38-38
- Napięcie zasilania: 1,1 V
- Praca temperatura: 0 - +85 °C
- Wymiary: 133,35 x 42,23 x 7,11 mm

* Wymienione na listach kwalifikowanych dostawców (QVL) wiodących światowych producentów płyt głównych.
**Podświetlenie można konfigurować za pomocą oprogramowania Kingston FURY CTRL lub oprogramowania sterującego RGB dostarczonego z płytą główną. Obsługa ustawień RGB w oprogramowaniu innych firm może się różnić.
***Pamięć Kingston FURYTM Plug N Play działa w systemach DDR5 z częstotliwościami dozwolonymi przez twórcę BIOS-u systemu. PnP nie może zwiększyć częstotliwości pamięci systemowej bardziej niż jest to zdefiniowane w BIOS-ie. Pamięć Kingston FURY Plug N Play DDR5 obsługuje specyfikację XMP 3.0, więc podkręcanie jest możliwe również przy użyciu wbudowanego profilu XMP.
 

Specyfikacja

Pojemność pamięci
Taktowanie pamięci
Napięcie zasilania
  • 1,1 U
Chłodzenie
  • Asymetryczny rozpraszacz ciepła z oświetleniem RGB
Rodzaj pamięci
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia.