Klawiatura bezprzewodowa Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated Nordic Layout Rose (920-010494)

Dodaj opinię

Kod:  416015613

Połączenie
Układ klawiatury
Rodzaj klawiatury
Cechy klawiszy

Klawiatura bezprzewodowa Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated Nordic Layout Rose (920-010494)

Dodaj opinię

Kod:  416015613

426,18

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Opanuj to z klawiaturą Mini
Poznaj MX Keys Mini — minimalistyczną klawiaturę stworzoną dla twórców.
Ta sama wysokowydajna klawiatura MX została zaprojektowana z myślą o wygodnym, szybkim i płynnym pisaniu, z inteligentnym podświetleniem i programowalnymi klawiszami w kompaktowej obudowie. Minimalistyczny kształt MX Keys Mini wyrównuje ramiona, poprawiając postawę i ergonomię.

Szybkie, płynne i precyzyjne pisanie
Pisz pewnie i szybko dzięki kulistym klawiszom w kształcie opuszków palców, minimalizując ryzyko pomyłki, a zwiększona stabilność klawiszy zmniejsza hałas.

Wprowadzenie klawiszy emoji, dyktowania i wyciszania/wyłączania mikrofonu
Inteligentniejsze klawisze Fn umożliwiają teraz wysyłanie emotikonów, wyciszanie i wyłączanie mikrofonu oraz aktywowanie funkcji rozmowy tekstowej.

Mały rozmiar, ogromny komfort
Minimalistyczna obudowa pozwala ułożyć ramiona w jednej linii i umieścić mysz bliżej klawiatury, dzięki czemu ręce sięgają rzadziej, co przekłada się na lepszą postawę i ergonomię.

Inteligentne podświetlenie, nieprzerwana wydajność
Podświetlane klawisze zapalają się, gdy dłonie zbliżają się do klawiatury i automatycznie rozjaśniają się lub wygaszają w zależności od otoczenia. Więcej opcji dostosowywania podświetlenia jest dostępnych w Logi Options+.

Zrób więcej z Logi Options+
MX Keys Mini współpracuje z MX Anywhere 3S lub MX Master 3S z technologią Flow, dzięki czemu można pracować na różnych urządzeniach i systemach operacyjnych w Logi Options+.  Aplikacja umożliwia również zmianę funkcji klawisza Fn, dostosowanie podświetlenia, przypisanie profili specyficznych dla aplikacji i skrótów Smart Actions w celu optymalizacji niemal każdego aspektu przepływu pracy.

Szybkie ładowanie przez USB-C
Klawiatura MX Keys Mini działa do 10 dni po pełnym naładowaniu — lub do 5 miesięcy z wyłączonym podświetleniem. Dołączony kabel USB-C umożliwia ładowanie podczas pracy.

Specyfikacja

Liczba przycisków na klawiaturze
  • 80
Rodzaj opakowania
  • Retail
Połączenie
Układ klawiatury
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.