Klawiatura bezprzewodowa Logitech K270 Wireless Nordic Layout Black (920-003735)

Dodaj opinię

Kod:  415957530

Połączenie
Układ klawiatury
Rodzaj klawiatury
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura bezprzewodowa Logitech K270 Wireless Nordic Layout Black (920-003735)

Dodaj opinię

Kod:  415957530

130,21

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Pełnowymiarowa, bezprzewodowa klawiatura
W pełni bezprzewodowa i gotowa do połączenia z twoją konfiguracją, K270 to klawiatura typu plug-and-play, która sprawia, że praca jest prosta i łatwa. Wyposażona w klawiaturę numeryczną i wszystkie klawisze skrótów potrzebne do wykonania pracy, jest niezawodnym i trwałym partnerem na biurku — w domu lub w pracy.

Wygodna i wydajna
Pełnowymiarowa klawiatura zawiera klawiaturę numeryczną i osiem wygodnych skrótów, dzięki czemu wprowadzanie danych i nawigacja są dziecinnie proste — z łatwym dostępem do Internetu, poczty e-mail, muzyki i nie tylko. Solidne, odchylane nóżki pozwalają dostosować wysokość klawiatury do własnych upodobań.

Wytrzymała konstrukcja
Klawiatura K270 jest zbudowana zgodnie z tymi samymi wysokimi standardami jakości i niezawodności, dzięki którym firma Logitech stała się światowym liderem nr 1 w dziedzinie myszy i klawiatur. Żywotność baterii do 24 miesięcy eliminuje kłopoty z częstą wymianą baterii, a poręczny włącznik/wyłącznik i technologia oszczędzania energii wydłużają żywotność baterii.

Ukochany styl pisania
Ta stabilna klawiatura zapewnia znajomy komfort pisania dzięki klawiszom o głębokim profilu i sprężystemu, responsywnemu odbiciu.

Po prostu bezprzewodowo
Łatwe połączenie, łatwe użytkowanie. Zapomnij o przerwach i opóźnieniach dzięki silnemu, niezawodnemu połączeniu bezprzewodowemu o zasięgu do 10 m. Klawiatura K270 jest wyposażona w odbiornik USB Logitech Unifying, który umożliwia sparowanie do sześciu zgodnych narzędzi Logitech, dzięki czemu można dodać mysz Logitech do tego samego odbiornika. Mniej kabli, mniej kłopotów i jeden łatwy przepływ pracy.

Specyfikacja

Liczba przycisków na klawiaturze
 • Jednostka główna: 104
  Jednostka multimedialna: 4
  Jednostka użytkownika: 4
Rodzaj opakowania
 • Retail
Połączenie
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Źle
 • Słabo
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
 • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.