Chłodzenie Endorfy Spartan 5 ARGB (EY3A002)

Dodaj opinię

Kod:  413435673

Rozmiar wentylatora
Rodzaj chłodzenia

Chłodzenie Endorfy Spartan 5 ARGB (EY3A002)

Dodaj opinię

Kod:  413435673

89,00

Dostępny

1

Gwarancja. 6 lat 

Opis

Spartan 5 ARGB
Jeśli podświetlenie ARGB daje dodatkowe punkty do wyglądu, to Spartan 5 ARGB może na czilu startować w konkursie na miss coolerów (gdyby ktoś wpadł kiedyś na pomysł, żeby taki zorganizować). Nie dość, że ten mały przystojniak wygląda po prostu dobrze, to jeszcze – dzięki 120-milimetrowemu wentylatorowi Fluctus ARGB – chłodzi Twoje skarby komponenty skutecznie, jak dobra klimatyzacja. Już widzimy go na podium!

Spartan 5 ARGB
Spartan 5 ARGB wygląda super i jest cichy, jak Twoi kumple podczas premiery nowego odcinka Waszego ulubionego serialu. I do tego trzyma niską temperaturę procka.

W najwyższym miejscu ma 14,6 cm, więc mieści się w kompaktowych obudowach i podkręca je podświetleniem ARGB. Soczyście kolorową poświatę sponsoruje 120-milimetrowy wentylator Fluctus 120 PWM ARGB, który połączyliśmy z gęsto użebrowanym radiatorem. W takim pakiecie możesz wyciskać z kompa ostatnie soki bez obaw, że ekran nagle zaświeci Ci na niebiesko.

Spartan 5 ARGB jest też kompatybilny z wieloma podstawkami (od starszych – jak AM2 i LGA1156 – aż po AM5 i LGA1700) i wysokimi pamięciami RAM. Dołączyliśmy do niego ściągawkę instrukcję, więc zamontujesz go w moment.

Specyfikacja

Przeznaczenie
Materiał radiatora
  • Aluminium
Zasilanie
  • 4-pin
Wymiary
  • 146 x 125 x 65 mm
Rozmiar wentylatora
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia.