Chłodzenie procesora Endorfy Spartan 5 MAX ARGB (EY3A004)

Dodaj opinię

Kod:  412987116

Rozmiar wentylatora
Rodzaj chłodzenia

Chłodzenie procesora Endorfy Spartan 5 MAX ARGB (EY3A004)

Dodaj opinię

Kod:  412987116

119,00

Dostępny

Gwarancja. 6 lat 

Opis

ENDORFY Spartan 5 MAX ARGB ma tylko 14.6 cm wysokości, ale spokojnie mógłby rywalizować w konkursie na mroźnego rycerza. To sprawka 120-milimetrowego wentylatora Fluctus ARGB. Zamontowali go na gęsto użebrowanym radiatorze z czterema ciepłowodami, więc możesz wyciskać z kompa ostatnie soki bez stresu, że zaraz zrobi się gorąco. Dosłownie – wystarczy go zamontować (ENDORFY Spartan 5 MAX ARGB działa z większością podstawek, od starszych – jak AM1 i LGA1156 – aż po AM4 i LGA1700) i już.

Za przepływ powietrza odpowiada wielokrotnie nagradzany 120-milimetrowy wentylator Fluctus ARGB. Jego łopatki zostały wyprofilowane w taki sposób, aby jak najdokładniej owiewać gęsto ułożone żebra radiatora. Do tego każda z nich wykończona jest falistą krawędzią, która zmniejsza słyszalność irytującego szumu (optymalizacja psychoakustyczna wentylatorów Fluctus oczekuje na opatentowanie).

W najwyższym miejscu ma tylko 14.6 cm – z takim wzrostem jest stworzony do współpracy z większością małych obudów. Spartan 5 MAX chłodzi je nawet wtedy, kiedy po całym dniu wymagających zadań masz ochotę na kilka godzin rozgrywek z ziomkami z ekipy. To zasługa radiatora z gęstym użebrowaniem, który dobrze zbiera energię cieplną. Podłączone do niego ciepłowody bezpośrednio stykają się z powierzchnią procesora, poprawiając odbieranie wysokich temperatur.

Jeśli marzysz o tęczy ARGB na biurku, to pora zakolegować się ze schładzaczem Spartan 5 MAX ARGB. Taki sprzęt z podświetleniem tworzy w pokoju kolorową łunę, którą możesz samodzielnie dopasować do wyglądu twojego centrum zarządzania światem. Możesz podświetlić cooler na dowolny kolor albo ustawić sobie (zarówno bez kontrolera, jak i z jego wsparciem) efekt iluminacji – na przykład mieniącą się tęczę albo pulsującą falę.

Spartan 5 MAX ARGB to sprzęt, który zamontujesz dosłownie w moment bez dodatkowych narzędzi. 

Specyfikacja

Materiał radiatora
  • Aluminium + Miedź
Przeznaczenie
Prędkość obrotowa
  • 1500 obr./min
Rozmiar wentylatora
Wymiary
  • 146 x 65 x 125 mm
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia.