Obudowa Endorfy Arx 700 ARGB Black (EY2A013)

Dodaj opinię

Kod:  412974822

Obecność zasilacza
  • Bez zasilania
Współczynnik kształtu płyty głównej
Typ obudowy

Obudowa Endorfy Arx 700 ARGB Black (EY2A013)

Dodaj opinię

Kod:  412974822

559,00

Dostępny

Sprzedaż od 16.04 do 31.05

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

ENDORFY Arx 700 ARGB na luzie mieści twoje komponenty – na przykład wysoki system chłodzenia (do 179 mm), 8 wentylatorów (w tym 4 Stratusy 140 PWM ARGB masz od ENDORFY na start) i praktycznie każdą dostępną kartę graficzną (do 410 mm). Do tego trzyma je w lekkim przeciągu, dzięki którym czują się jak na łące w letni poranek – to zasługa paneli (przedni i górny) z siatką. 

Arx 700 ARGB jest w środku zimny. Wszystko dzięki przestronnemu wnętrzu Arx 700 ARGB i miejscu na montaż 8 wentylatorów. Do tego przedni i górny bok obudowy działają jak filtry, więc nie potrzebujesz dodatkowej ochrony przed paprochami. W porównaniu do obudów z nakładanymi filtrami, taka pojedyncza warstwa poprawia też cyrkulację powietrza i ułatwia trzymanie komponentów w przyjemnym przeciągu.

Stratus 140 PWM ARGB ma 14 cm wysokości w połączeniu z opcjonalnym trybem półpasywnym doskonale sprawdza się do tego, żeby zapewnić świetny przepływ powietrza w obudowie. Do tego wentylator śmiga na wytrzymałym łożysku FDB, więc możesz liczyć na ciszę i płynną pracę nawet w ekstremalnych warunkach. 

Świetne produkty nie potrzebują (grubych) filtrów – zwłaszcza, jeśli chodzi o obudowy. Podwójna warstwa przeciwkurzowa może i chroni przed brudem, ale przy okazji ogranicza przepływ powietrza. Właśnie dlatego funkcję filtrów w Arx 700 ARGB pełni górny i frontowy panel z siatką. Do tego każdy z filtrów możesz zdjąć i wyczyścić szmatką albo odkurzaczem.

Szanujemy zamknięte obudowy – elegancko chowają komponenty i pasują do minimalistycznych biurek. Ale kiedy chcesz pochwalić się epickimi komponentami (albo odpalić w środku ARGB), to bok z hartowanego szkła robi robotę. 

Arx 700 ARGB ma 486×228×472 mm. To wystarczająco, żeby zamontować w nim wszystko, czego potrzebujesz do wygrywania – między innymi wysoki system chłodzenia (do 179 mm), aż 8 wentylatorów (w tym 4 dostajesz od nas na start) i jednocześnie dwie chłodnice do 360 mm, co zapewnia wymagającym zestawom odpowiednie chłodzenie. Zmieści się też praktycznie każda dostępna na rynku karta graficzna (do 410 mm) i zasilacz – możesz ustawić go w takiej pozycji, jaka jest dla ciebie najwygodniejsza. Zamontujesz go dosłownie w moment między innymi dzięki dedykowanej ramce montażowej.  

Specyfikacja

Kod producenta
  • EY2A013
Obecność zasilacza
  • Bez zasilania
Współczynnik kształtu płyty głównej
Moc zasilacza
Liczba przegródek wewnętrznych 3,5"
  • 1
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia.