Zasilacz Asus ROG Strix PCIE5 750 W Aura Edition (ROG-STRIX-750G-AURA-GAMING)

Dodaj opinię Kod:  406940913

Zasilacz Asus ROG Strix PCIE5 750 W Aura Edition (ROG-STRIX-750G-AURA-GAMING)

Dodaj opinię Kod:  406940913

732,66

Dostępny

Gwarancja. 36 miesięcy 

Opis

ROG Strix 750W Gold Aura łączy w sobie najwyższej jakości komponenty, doskonałe chłodzenie i ekscytujące oświetlenie RGB, aby zapewnić potężną moc. Dzięki ogromnym radiatorom ROG, wysokowydajnemu wentylatorowi Axial-tech i jasnemu aluminiowemu wykończeniu, jest to potężny zasilacz dla Twojego następnego zestawu do gier.

Stworzona do chłodzenia,
ROG Strix 750W Aura Edition jest umieszczona w trwałej, eleganckiej aluminiowej obudowie, która pełni także funkcję radiatora dla wewnętrznego transformatora mocy, co dodatkowo pomaga obniżyć temperaturę i zminimalizować hałas.

Złote serce
Wysokiej jakości japońskie kondensatory zapewniają wydajną pracę i pomogły zasilaczom ROG Strix Aura Edition uzyskać certyfikat 80 PLUS Gold. Większa wydajność skutkuje także mniejszym wytwarzaniem ciepła, niższym poziomem hałasu i zwiększoną niezawodnością. więc wszystko jest gotowe do integracji z ekosystemem oświetlenia Aura Sync, dodając estetycznego stylu surowej mocy.


Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia.