UPS CyberPower VP1200ELCD-FR 1200VA

Dodaj opinię

Kod:  392920575

Liczba gniazdek
  • 5 (FR)
Moc wyjściowa
  • 720 W

UPS CyberPower VP1200ELCD-FR 1200VA

Dodaj opinię

Kod:  392920575

832,42

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

UPS CyberPower VP1200ELCD-FR zapewnia użytkownikom domowym i biurowym niezawodne zasilanie awaryjne z baterii oraz chroni komputery biurowe i inne urządzenia elektroniczne przed skokami napięcia, przepięciami, przerwami w dostawie prądu i innymi awariami związanymi z zasilaniem. UPS został zaprojektowany w oparciu o technologię GreenPower UPS, która zwiększa wydajność operacyjną i minimalizuje zużycie energii, umożliwiając użytkownikom znaczne zaoszczędzenie pieniędzy na energii elektrycznej w porównaniu z tradycyjnymi systemami UPS.

Zasilacz UPS zapewnia automatyczną regulację napięcia (AVR), aby utrzymać bezpieczne napięcie dla podłączonego sprzętu. Zasilacz posiada wielofunkcyjny wyświetlacz LCD, który pokazuje parametry zasilania oraz stan akumulatorów. Produkt posiada szybką ochronę portów sieciowych, która chroni podłączone telefony, urządzenia sieciowe i komunikacyjne przed skokami napięcia oraz zapewnia przepustowość transmisji danych 1 Gb/s. Zasilacz UPS jest również kompatybilny z oprogramowaniem do zarządzania zasilaniem PowerPanel, umożliwiającym monitorowanie i dostrajanie w czasie rzeczywistym.
 
Energooszczędna technologia
UPS wykorzystuje opatentowaną przez CyberPower technologię GreenPower UPSw celu zwiększenia efektywności pracy UPS. Technologia ta zmniejsza wytwarzanie ciepła i zużycie energii, co pozwala znacznie zaoszczędzić na kosztach energii elektrycznej w porównaniu do konwencjonalnych modeli UPS.

Automatyczna regulacja napięcia (AVR)
Zasilacz posiada wbudowaną funkcję automatycznej regulacji napięcia (AVR), która reguluje niskie i wysokie napięcie w przypadku wahań napięcia wejściowego. Zapewnia to stabilne i niezawodne zasilanie podłączonego sprzętu.

Wielofunkcyjny wyświetlacz LCD
Wyświetlacz LCD wyświetla przejrzyste informacje o systemie, takie jak stan zasilania, stan baterii, stan obciążenia itp. Posiada również przyjazny i intuicyjny interfejs, który pozwala użytkownikom łatwo zarządzać i monitorować cały system.

Gniazdo z zabezpieczeniem przeciwprzepięciowym
Gniazda UPS przeznaczone są do pochłaniania zakłóceń i przepięć wywołanych wyładowaniami atmosferycznymi lub burzami, zapewniając tym samym pełną ochronę sprzętu i urządzeń.

Ochrona linii danych za pomocą szybkiego
UPS zapewnia ochronę linii danych przed przepięciami. Jednocześnie zapewnia prędkość przesyłania danych w sieci Ethernet do 1 Gb/s, co zapewnia efektywny transfer danych.

Konfigurowalny alarm
Konfigurowalny alarm natychmiast ostrzega użytkowników o nieoczekiwanych problemach, umożliwiając ich rozwiązanie w możliwie najkrótszym czasie. Użytkownicy mogą także włączyć lub wyłączyć brzęczyk w trybie akumulatorowym, aby uniknąć niepotrzebnych przerw w pracy.

Oprogramowanie Personal PowerPanel
Oprogramowanie zarządzające PowerPanel to skuteczne rozwiązanie umożliwiające bezpieczne wyłączenie komputera osobistego i zabezpieczenie go przed nieoczekiwaną utratą danych. Oprogramowanie zapewnia monitorowanie stanu UPS, rejestrowanie zdarzeń i ustawienia zasilania w celu ochrony podłączonych urządzeń.

Specyfikacja

Liczba gniazdek
  • 5 (FR)
Moc wyjściowa
  • 720 W
Akumulator
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia.