Pamięć RAM Kingston DDR4-3200 32768MB PC4-25600 ValuePamięć RAM ECC (KSM32ED8/32HC)

Dodaj opinię Kod:  376234578
Pojemność pamięci
Taktowanie pamięci
Rodzaj pamięci
Schemat taktowania pamięci
  • CL22-22-22
Przeznaczenie
Liczba kości

Pamięć RAM Kingston DDR4-3200 32768MB PC4-25600 ValuePamięć RAM ECC (KSM32ED8/32HC)

Dodaj opinię Kod:  376234578

Dostępny

406,81

2

Gwarancja. 5 lat 

Opis

Zaangażowanie w jakość
Firma Kingston inwestuje miliony w rozwój i testowanie swoich modułów dziś, aby obniżyć całkowity koszt posiadania w przyszłości. Wydajność, stabilność i długoterminowa niezawodność to jedne z powodów, dla których pamięć serwerowa firmy Kingston stała się światowym standardem branżowym. Dzięki ponad ćwierćwiecznemu doświadczeniu w dziedzinie pamięci do serwerów i pozycji lidera w branży, firma Kingston dysponuje wiedzą i zasobami, aby zaspokoić potrzeby klientów w zakresie pamięci do serwerów.

Od ponad trzech dekad Kingston jest marką pamięci wybieraną przez klientów do zasilania centrów danych. Pamięć ma zablokowany BOM (Bill of Materials), aby zapewnić spójną markę i przegląd DRAM, i przechodzi rygorystyczne dynamiczne testy wypalania zaprojektowane w celu wyeliminowania wczesnych etapów awarii w fabryce przed wysyłką. Kluczowym elementem procesu testowania produkcji jest to, że Kingston symuluje obciążenia klientów na tych samych płytach głównych, które znajdują się w ich centrach danych.

Testowanie: ponad wszystko
Testowanie jest kamieniem węgielnym zaangażowania firmy Kingston w dostarczanie najbardziej niezawodnych pamięci, jakie można kupić za pieniądze. Oprócz pełnego zestawu testów, które firma Kingston Technology przeprowadza na swoich pamięciach, każdy moduł serwerowy firmy Kingston musi przejść testy dynamiczne. Jest to wyjątkowy proces mający na celu wyeliminowanie potencjalnie wadliwych modułów przed ich wysyłką

Specyfikacja

Pojemność pamięci
Taktowanie pamięci
Rodzaj pamięci
Efektywna przepustowość
  • 25600 MB/c
Schemat taktowania pamięci
  • CL22-22-22
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia.