Dysk twardy Silicon Power Armor A66 2TB SP020TBPHD66SS3Y 2.5 USB 3.2 Zewnętrzny Żółty

Dodaj opinię Kod:  375405033
Pojemność pamięci
Rodzaj dysku twardego
Interfejs połączenia
Format

Dysk twardy Silicon Power Armor A66 2TB SP020TBPHD66SS3Y 2.5 USB 3.2 Zewnętrzny Żółty

Dodaj opinię Kod:  375405033

355,49

Dostępny

2

Gwarancja. 36 miesięcy 

Opis

Pełna ochrona Armor A66 to prawdziwy „offroader” wśród dysków przenośnych, który bez problemu radzi sobie z wstrząsami, upadkami, wchodzeniem pod prysznic na wakacjach i domowymi kurzami w biurze. Korpus urządzenia chroniony jest miękkim gumowym zderzakiem, który pomaga amortyzować uderzenie przypadkowego upadku i jest chroniony przed zachlapaniami i kroplami wody zgodnie ze standardem wodoodporności IPX4, co pomaga utrzymać dysk w stanie nienaruszonym i bezpiecznym.

Brak wstrząsów
Dysk spełnia wymagania wojskowej normy MIL-STD 810H i jest chroniony przed przypadkowymi wstrząsami oraz upadkami z wysokości mogącej spowodować uszkodzenie lub utratę danych. Specjalna konstrukcja obudowy z unikalną „poduszką powietrzną” zapewnia również ochronę 360˚ i zapobiega uszkodzeniu mechanizmu dysku twardego podczas uderzeń.

Złej pogody nie ma.Obudowa
dysku zabezpieczona jest przed zachlapaniami i kroplami wody zgodnie ze standardem IPX4, a złącze USB zamknięte jest specjalną gumową zatyczką, dzięki czemu Armor A66 możesz bezpiecznie zabrać ze sobą na wakacje lub wędrówkę, nawet jeśli prognozowana jest zła pogoda.

Wysoka prędkość i duża pojemność
Pamięć masowa o pojemności aż 5 TB pozwala na przechowywanie dużych ilości danych w dowolnym miejscu, gdziekolwiek zabiorą Cię przygody. Nowoczesny interfejs USB 3.2 Gen 1 zapewnia superszybki transfer danych (do 5 Gbit/s). Dzięki takim parametrom nowość idealnie nadaje się do przechowywania i przenoszenia dużych kolekcji zdjęć i filmów czy archiwów plików.

Konstrukcja monolityczna
Dzięki Armor A66 już nigdy nie złapiesz z domu za niewłaściwy przewód. Kompletny kabel USB urządzenia zgrabnie owija się wokół obudowy i chowa się w specjalnych rowkach po jej bokach, aby nie przeszkadzać podczas przenoszenia urządzenia w torbie lub plecaku.

Specyfikacja

Kod producenta
  • SP020TBPHD66SS3Y
Pojemność pamięci
Zgodność
  • Dla MAC OS, Windows, Linux
Rodzaj dysku twardego
Interfejs połączenia
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia.