Dysk SSD Samsung 870 EVO 500 GB 2.5" SATAIII 3D V-NAND (MZ-77E500B/UE)

Dodaj opinię

Kod:  374593788

Pojemność
Format dysku
Interfejs połączenia

Dysk SSD Samsung 870 EVO 500 GB 2.5" SATAIII 3D V-NAND (MZ-77E500B/UE)

Dodaj opinię

Kod:  374593788

263,16

Dostępny

3

Sprzedaż od 16.04 do 31.05

Gwarancja. 5 lat 

Opis

Najpopularniejszy dysk SSD na świecie
Najnowszy model najlepiej sprzedającego się dysku SSD na świecie wreszcie na rynku. Dysk Samsung 870 EVO bazuje na technologii firmy Samsung wykorzystywanej przy produkcji dysków SSD. Charakteryzuje się wyższą wydajnością, niezawodnością i kompatybilnością, spełnia wszystkie wymagania każdego twórcy treści, informatyków i zwykłych użytkowników.

Doskonałość wydajności
870 EVO z interfejsem SATA zapewnia maksymalną prędkość sekwencyjnego odczytu/zapisu około 560/530 MB/s. Teraz każdy użytkownik może korzystać z dysku SSD o wydajności na profesjonalnym poziomie. Inteligentna technologia Turbowrite ze zwiększeniem objętości zmiennego bufora pozwala zwiększyć szybkość zapisu i stabilność wysokich parametrów wydajnościowych.

Niezawodność klasy przemysłowej
Model 870 EVO w pełni spełnia branżowe standardy niezawodności. Dysk jest przeznaczony do różnorodnych zadań, od codziennego użytku po przetwarzanie wideo 8K. Wyposażony jest w kontroler VNAND i MKX 6 generacji, co zapewnia stabilność jego pracy w systemach o dowolnym przeznaczeniu.

Zwiększona kompatybilność
Dysk SSD 870 EVO pomyślnie przeniósł kompatybilność z głównymi systemami hosta i aplikacjami, w tym z chipsetami, płytami głównymi, NAS i rejestratorami wideo. Jako nowy przedstawiciel serii 870 EVO SSD SSD na świecie, który potwierdził swoją wszechstronność, dysk ten jest kompatybilny z większością systemów i zadań wykonywanych przez dowolnego użytkownika.

Łatwość instalacji podczas aktualizacji
Wymiana standardowego 2,5-calowego dysku SATA w komputerze stacjonarnym lub laptopie na dysk SSD z serii 870 EVO jest łatwiejsza. Po prostu podłącz dysk 870 EVO do gniazda SATA i pobierz oprogramowanie do migracji, które zrobi za Ciebie resztę.

Samsung Magician
Ten nowy i ulepszony Samsung Magician 6 będzie stale monitorował stan i wydajność dysku SSD. Możesz łatwo monitorować swój dysk za pomocą różnych przydatnych narzędzi, aktualizować oprogramowanie układowe oraz monitorować stan i wydajność dysku, a nawet poprawiać jego wydajność.

Specyfikacja

Pojemność
Szybkość odczytu
  • 560 MB/s
Szybkość zapisywania
  • 530 MB/s
Zużycie energii
  • 2,2 W
Czas do wystąpienia awarii
  • Do 1 500 000 godzin
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia.