UPS PowerWalker VFI 1000 TG (10122041)

Dodaj opinię

Kod:  371194797

Liczba gniazdek
  • 4x C13 IEC
Moc wyjściowa
  • 1000 VA / 900 W

UPS PowerWalker VFI 1000 TG (10122041)

Dodaj opinię

Kod:  371194797

1 244,23

Chwilowo niedostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Seria VFI UPS zapewnia prawdziwą ciągłą ochronę zasilania z podwójną konwersją dla serwerów, sieci telefonicznych i danych, sprzętu medycznego i systemów przemysłowych. Ta seria obejmuje 6 modeli o mocy 1000, 1500, 2000, 3000, 6000 i 10 000 VA.

Projekt zasilaczy UPS serii VFIpozwala na umieszczenie ich zarówno w zwykły sposób - poziomo lub pionowo, jak i poprzez zamontowanie ich w szafie serwerowej za pomocą opcjonalnego zestawu Rack Kit. Urządzenia mogą być również wyposażone w dodatkowe moduły bateryjne (do 15) zwiększające żywotność baterii. Urządzenia wyposażone są w automatyczną kontrolę poziomu wyjściowego (AVR) z kompensacją podnapięciową i nadnapięciową, co zapewnia stabilne napięcie wyjściowe nawet przy szerokich wahaniach napięcia wejściowego.

Urządzenia serii VFIwyposażone są w graficzny wyświetlacz LCD wbudowany w przedni panel UPS. Wyświetlacz w czasie rzeczywistym pokazuje szczegółowe informacje o stanie systemu, a także wartości kluczowych parametrów. Oprócz wyświetlacza na przednim panelu dostępne są klawisze nawigacyjne, które upraszczają i przyspieszają konfigurację zasilacza UPS.

Zasilacze serii VFI dostarczane są ze specjalistycznym oprogramowaniem WinPower, którego zadaniem jest zarządzanie bezpiecznym wyłączeniem systemu w przypadku zaniku zasilania sieciowego. Ponadto oprogramowanie to oferuje funkcje zdalnego monitorowania, powiadomienia o stanie systemu oraz dostęp do dzienników zdarzeń i stanu UPS. Oprogramowanie jest dostępne w wersjach dla systemów Windows, Mac, Linux i Unix.

Specyfikacja

Liczba gniazdek
  • 4x C13 IEC
Moc wyjściowa
  • 1000 VA / 900 W
Przeznaczenie
Zakres napięcia wejściowego podczas pracy z sieci
  • 176-300 V
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia.