Dysk twardy Western Digital Blue 1TB 7200rpm 64MB WD10EZEX 3.5" SATAIII

2 opinie Kod:  365449731
Pojemność pamięci
Rodzaj dysku twardego
Interfejs połączenia
Format
Prędkość obrotowa

Dysk twardy Western Digital Blue 1TB 7200rpm 64MB WD10EZEX 3.5" SATAIII

2 opinie Kod:  365449731

236,70

Dostępny

5

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Dyski WD Blue to doskonałe rozwiązanie do przechowywania osobistych zdjęć, filmów i ważnych plików na komputerze PC, idealne do codziennego użytku.

Zwiększanie szybkości komputera
Duży dysk twardy w połączeniu z dyskiem SSD zwiększy szybkość i pojemność komputera. Dysk SSD przyspiesza dostęp do danych, a dysk WD Blue o łącznej pojemności aż 6 TB daje możliwość przechowywania filmów, gier, plików, programów i nie tylko.

Pojemność pamięci do 6 TB
Zwiększ pojemność komputera dzięki dyskom WD Blue zaprojektowanym specjalnie dla komputerów stacjonarnych i komputerów typu all-in-one. Linia dysków WD Blue pozwala zwiększyć pojemność przechowywania danych aż do 6 TB.

Łatwe aktualizacje i tworzenie kopii zapasowych
Dyski WD mają bezpłatny dostęp do programu Acronis True Image WD Edition. Za pomocą tego pobranego oprogramowania możesz szybko skopiować wszystkie istniejące dane na nowy dysk bez konieczności ponownej konfiguracji systemu operacyjnego. Funkcje tworzenia kopii zapasowych i przywracania ułatwiają przechowywanie i odzyskiwanie danych. Napęd z perspektywą na przyszłość Wraz z rozwojem technologii potrzeba coraz większej wydajności. Kamery nagrywające wideo w ultrawysokiej jakości w formacie 4K i z częstotliwością 30 klatek/s wymagają kolosalnej ilości pamięci. Dzięki naszemu dyskowi o pojemności 6 TB, który mieści aż 281 godz. 15 min wideo w rozdzielczości 4K, przechowywanie takich danych jest najłatwiejsze. IntelliSeek Oblicza optymalny czas wyszukiwania, aby pomóc zmniejszyć zużycie energii, hałas i wibracje. Technologia parkowania głowicy NoTouch Bezpieczne pozycjonowanie głowicy rejestrującej względem powierzchni dysku w celu ochrony danych. Niezawodność WD Użytkownicy na całym świecie wiedzą o legendarnej niezawodności dysków WD. Każdy dysk WD Blue jest projektowany, testowany i produkowany z sumieniem. Ponadto wszystkie dyski tej linii objęte są dwuletnią gwarancją.Specyfikacja

Kod producenta
 • WD10EZEX
Pojemność pamięci
Zgodność
 • Dla MAC OS, Windows, Linux
Rodzaj dysku twardego
Interfejs połączenia
Zobacz wszystkie parametry →

Opinie kupujących 2

 • Rostyslav Rakhuba
  Opinia kupującego

  Witam wszystkim, został rozczarowany obsługą "Rozetki". Otrzymałem towar dzisiaj, ale kiedy otworzyłem pudełko, które było znacznie większe, zobaczyłem, że był tam swobodnie poruszający się dysk twardy, bez żadnego bezpiecznego opakowania a jedynie w woreczku, postanowiłem go natychmiast zwrócić. Dzięki za formularz zwrotu. Powodzenia.

  Wady:
  Opakowanie
 • Paweł

  Wszystko sprawnie, dobra cena z a1TB

  Zalety:
  Wszystko sprawnie, dobra cena z a1TB

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia.