Блок живлення Thermaltake Toughpower GF3 Snow 1200W (PS-TPD-1200FNFAGE-N) (PSTPD1200FNFAGENOFVH00042) - Уцінка - зображення 5
Блок живлення Thermaltake Toughpower GF3 Snow 1200W (PS-TPD-1200FNFAGE-N) (PSTPD1200FNFAGENOFVH00042) - Уцінка - зображення 1
Блок живлення Thermaltake Toughpower GF3 Snow 1200W (PS-TPD-1200FNFAGE-N) (PSTPD1200FNFAGENOFVH00042) - Уцінка - зображення 2
Блок живлення Thermaltake Toughpower GF3 Snow 1200W (PS-TPD-1200FNFAGE-N) (PSTPD1200FNFAGENOFVH00042) - Уцінка - зображення 3
Блок живлення Thermaltake Toughpower GF3 Snow 1200W (PS-TPD-1200FNFAGE-N) (PSTPD1200FNFAGENOFVH00042) - Уцінка - зображення 4
Блок живлення Thermaltake Toughpower GF3 Snow 1200W (PS-TPD-1200FNFAGE-N) (PSTPD1200FNFAGENOFVH00042) - Уцінка
Код:  568120357
Пошкоджене паковання
Є в наявності
745,00
Звичайна ціна : 767,27-3%
Почтомати InPost  — БЕЗКОШТОВНО
Відправимо сьогодні
  • InPost Поштомат
    Безкоштовно
  • Кур'єр
    InPost, DPD, DHL
    Безкоштовно
Оплата. Оплата Google Pay, Оплата Apple Pay, BLIK, BLIK Pay Later, Przelewy24, Оплата карткою, PayPo
Опис
Блоки живлення серії Toughpower GF3, оснащені власним модульним 12+4-контактним роз'ємом PCIe, призначені для відеокарт нового покоління PCIe 5.0 і сумісні зі специфікацією Intel ATX 3.0. Повністю модульна серія блоків живлення Toughpower GF3 доступна в моделях потужністю 1650 Вт, 1350 Вт, 1200 Вт, 1000 Вт, 850 Вт і 750 Вт і відповідає вимогам стандарту 80 PLUS Gold. Щоб забезпечити найкращу продуктивність, блок живлення Toughpower GF3 1200W включає в себе всі найважливіші характеристики, такі як низький рівень шуму 30 dВ, надзвичайно точне регулювання напруги ± 2%, час утримання 17 мілісекунд. Крім того, блок живлення оснащений 100% високоякісними японськими конденсаторами та іншими компонентами преміум-класу для забезпечення безперервного та стабільного живлення.
Повністю сумісний зі специфікаціями Intel PSDG ATX 3.0
Блок живлення, розроблений для сумісності з новітніми відеокартами
Підтримка PCIe Gen 5.0
Надтихий інтелектуальний вентилятор з функцією Smart Zero
Повністю модульні плоскі чорні кабелі
Характеристики
Код товару
  • PS-TPD-1200FNFAGE-N
Потужність
Роз'єм живлення процесора
Країна-виробник
Тип роз'ємів додаткового живлення для відеокарт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт
Кількість SATA роз'ємів
Кількість роз'ємів FDD
  • 1
Система охолодження
Довжина кабелю
  • MB 600 мм
    Процесор 700 мм
    SATA 500 мм
    MOLEX 500 мм
    PCI-E 500 мм
Діапазон вхідної напруги
  • 100 - 240 В
Кількість конекторів IDE (Molex)
Максимальні навантаження
    • +3.3V: 22 А (72.6 Вт)
    • +5V: 22 А (110 Вт)
    • +3.3V&+5V: (120 Вт)
    • +12V1: 100 А (1 200 Вт)
    • -12V: 0.3 А (3.6 Вт)
    • +5Vsb: 3 А (15 Вт)
Функція PFC
  • Активний
Розміри (ДxШxВ)
  • 16 x 15 x 8.6 см
Вага
  • 1.88 кг
Країна реєстрації бренду
  • Китай (Тайвань)
Гарантія
  • 10 років
EAN
Діаметр вентилятора
  • 135 мм
Виробник
  • Thermaltake
Адреса
  • Thermaltake Technology Co., Ltd. | 5F, 185, Ti-Ding Avenue Sec. 2, Nei-Hu District, Taipei City, Taiwan