Блок живлення Seasonic G12 GC 850W (SSP-850RT2) - зображення 8
Блок живлення Seasonic G12 GC 850W (SSP-850RT2) - зображення 1
Блок живлення Seasonic G12 GC 850W (SSP-850RT2) - зображення 2
Блок живлення Seasonic G12 GC 850W (SSP-850RT2) - зображення 3
Блок живлення Seasonic G12 GC 850W (SSP-850RT2) - зображення 4
Блок живлення Seasonic G12 GC 850W (SSP-850RT2) - зображення 5
Блок живлення Seasonic G12 GC 850W (SSP-850RT2) - зображення 6
Блок живлення Seasonic G12 GC 850W (SSP-850RT2) - зображення 7
Потужність
Блок живлення Seasonic G12 GC 850W (SSP-850RT2)
Код:  507586884
Є в наявності
388,79
Почтомати InPost  — БЕЗКОШТОВНО
Відправимо 21 травня
  • InPost Поштомат
    Безкоштовно
  • Поштомати i пункти самовивозу
    Безкоштовно
  • Кур'єр
    InPost, DPD, DHL
Гарантія. 5 років. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Опис
Seasonic G12 GC (SSP-850RT2)
Висока ефективність для повсякденних обчислень
Блок живлення Seasonic G12 GC (SSP-850RT2) призначений для забезпечення ефективного та надійного живлення широкого спектру комп'ютерних систем. Завдяки стандартному форм-фактору ATX і потужності 850 Вт він задовольнить потреби як звичайних, так і орієнтованих на продуктивність користувачів.
Ефективність, сертифікована за стандартом 80 PLUS Gold
Удосконалена корекція коефіцієнта потужності
Інноваційна конструкція резонансного перетворювача LLC
Розумне та безшумне керування вентиляторами (S2FC)
Надійні компоненти для довготривалої роботи
Комплексні функції захисту
Гнучкі та універсальні можливості підключення
Економічно ефективне рішення для живлення
Характеристики
Потужність
Роз'єм живлення процесора
Країна-виробник
Тип роз'ємів додаткового живлення для відеокарт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт
Кількість SATA роз'ємів
Довжина кабелю
  • Материнської плати – 61 см
    Процесору – 65 см
    Відеокарти – 75 см
    SATA – 86 см
Система охолодження
Діапазон вхідної напруги
  • 100 - 240 В
Кількість конекторів IDE (Molex)
Функція PFC
  • Активний
Розміри (ДxШxВ)
  • 14 x 15 x 8.6 см
Вага
  • 2 кг
Код виробника
  • SSP-850RT2
Країна реєстрації бренду
  • Китай (Тайвань)
Гарантія
  • 5 років
EAN
Діаметр вентилятора
  • 120 мм
Виробник
  • Seasonic
Адреса
  • Sea Sonic Electronics Co., Ltd. | 8F, #19, Alley 360, Sec.1, Neihu Road, Neihu District, Taipei, Taiwan, R.o.c.