Блок живлення Seasonic SSP-650RS 650W - зображення 5
Блок живлення Seasonic SSP-650RS 650W - зображення 1
Блок живлення Seasonic SSP-650RS 650W - зображення 2
Блок живлення Seasonic SSP-650RS 650W - зображення 3
Блок живлення Seasonic SSP-650RS 650W - зображення 4
Потужність
Блок живлення Seasonic SSP-650RS 650W
Код:  539207064
Немає в наявності
498,17
Опис
Нова серія RS ATX складається з блоків потужністю від 650 Вт до 1000 Вт і використовує схему активної корекції коефіцієнта потужності (PFC). Усі блоки мають потужний рейтинг ефективності 80 PLUS Gold, а це означає, що енергоефективність досягає 90% номінальної потужності за 115 В змінного струму і 50% навантаження. Задній вентилятор 80 мм — унікальне рішення для промислових проєктів. Усі пристрої підтримують кабель PCIe і SATA і сумісні з новітніми платформами Intel і AMD. Ці блоки добре захищені від короткого замикання та перенапруження.
Характеристики
Код товару
  • SSP-650RS
Потужність
Роз'єм живлення процесора
Країна-виробник
Тип роз'ємів додаткового живлення для відеокарт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт
Кількість SATA роз'ємів
Кількість роз'ємів FDD
  • 1
Довжина кабелю
  • Мат. плата - 550 мм
    CPU - 550 мм
    SATA - 600 мм
    PCI-E - 650 мм
Система охолодження
Діапазон вхідної напруги
  • 100 - 240 В
Кількість конекторів IDE (Molex)
Функція PFC
  • Активний
Розміри (ДxШxВ)
  • 16 x 8.6 x 15 см
Вага
  • 2 кг
Додаткові характеристики
  • Вентилятор на підшипниках double ball bearing
    DC to DC перетворювач
Код виробника
  • SSP-650RS
Країна реєстрації бренду
  • Китай (Тайвань)
Гарантія
  • 36 місяців
EAN
Діаметр вентилятора
  • 80 мм
Виробник
  • Seasonic
Адреса
  • Sea Sonic Electronics Co., Ltd. | 8F, #19, Alley 360, Sec.1, Neihu Road, Neihu District, Taipei, Taiwan, R.o.c.