Блок живлення для сервера Seasonic SSP-300SUB 300W - зображення 9
Блок живлення для сервера Seasonic SSP-300SUB 300W - зображення 1
Блок живлення для сервера Seasonic SSP-300SUB 300W - зображення 2
Блок живлення для сервера Seasonic SSP-300SUB 300W - зображення 3
Блок живлення для сервера Seasonic SSP-300SUB 300W - зображення 4
Блок живлення для сервера Seasonic SSP-300SUB 300W - зображення 5
Блок живлення для сервера Seasonic SSP-300SUB 300W - зображення 6
Блок живлення для сервера Seasonic SSP-300SUB 300W - зображення 7
Блок живлення для сервера Seasonic SSP-300SUB 300W - зображення 8
Блок живлення для сервера Seasonic SSP-300SUB 300W
Код:  561799887
Немає в наявності
224,95
Опис
Характеристики
Код товару
  • SSP-300SUB
Потужність
Комплектація
  • Блок живлення
Роз'єм живлення процесора
Країна-виробник
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт
Кількість SATA роз'ємів
Кількість роз'ємів FDD
  • 1
Система охолодження
Кількість конекторів IDE (Molex)
Розміри (ДxШxВ)
  • 15 x 8.15 x 4.05 см
Вага
  • 0.9 кг
Код виробника
  • SSP-300SUB
Країна реєстрації бренду
  • Китай (Тайвань)
Гарантія
  • 36 місяців
EAN
Діаметр вентилятора
  • 40 мм
Виробник
  • Seasonic
Адреса
  • Sea Sonic Electronics Co., Ltd. | 8F, #19, Alley 360, Sec.1, Neihu Road, Neihu District, Taipei, Taiwan, R.o.c.