Блок живлення Seasonic PRIME PX ATX 3.1 2200W (PRIME-PX-2200-ATX30) - зображення 8
Блок живлення Seasonic PRIME PX ATX 3.1 2200W (PRIME-PX-2200-ATX30) - зображення 1
Блок живлення Seasonic PRIME PX ATX 3.1 2200W (PRIME-PX-2200-ATX30) - зображення 2
Блок живлення Seasonic PRIME PX ATX 3.1 2200W (PRIME-PX-2200-ATX30) - зображення 3
Блок живлення Seasonic PRIME PX ATX 3.1 2200W (PRIME-PX-2200-ATX30) - зображення 4
Блок живлення Seasonic PRIME PX ATX 3.1 2200W (PRIME-PX-2200-ATX30) - зображення 5
Блок живлення Seasonic PRIME PX ATX 3.1 2200W (PRIME-PX-2200-ATX30) - зображення 6
Блок живлення Seasonic PRIME PX ATX 3.1 2200W (PRIME-PX-2200-ATX30) - зображення 7
Потужність
Блок живлення Seasonic PRIME PX ATX 3.1 2200W (PRIME-PX-2200-ATX30)
Код:  539224114
Є в наявності
Почтомати InPost  — БЕЗКОШТОВНО
Відправимо 22 травня
  • InPost Поштомат
    Безкоштовно
  • Поштомати i пункти самовивозу
    Безкоштовно
  • Кур'єр
    InPost, DPD, DHL
Гарантія. 24 місяці. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Опис
Вражаюча потужність 2200 Вт
Сертифікація 80 PLUS Platinum – ефективність без компромісів
Підтримка стандарту ATX 3.1 і PCIe 5.0
Надійна топологія Full Bridge LLC
Повністю модульна конструкція – зручність і чистота збірки
Потужне та безшумне охолодження
Seasonic Prime PX-2200 оснащений вентилятором на гідродинамічному підшипнику (FDB) діаметром 135 мм, який забезпечує безшумну роботу та довговічність. Унікальна система Fanless Mode дозволяє вентилятору вимикатися при низькому навантаженні, що робить блок живлення практично безшумним у звичайних умовах роботи.
Якісні компоненти для максимальної довговічності
Комплексна система захисту
Ідеальний вибір для екстремальних конфігурацій
Характеристики
Серія
Потужність
Роз'єм живлення процесора
Країна-виробник
Тип роз'ємів додаткового живлення для відеокарт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт
Кількість SATA роз'ємів
Система охолодження
Діапазон вхідної напруги
  • 200 - 240 В
Кількість конекторів IDE (Molex)
Функція PFC
  • Активний
Розміри (ДxШxВ)
  • 21 x 15 x 8.6 см
Вага
  • 2 кг
Країна реєстрації бренду
  • Китай (Тайвань)
Гарантія
  • 24 місяці
EAN
Діаметр вентилятора
  • 135 мм
Виробник
  • Seasonic
Адреса
  • Sea Sonic Electronics Co., Ltd. | 8F, #19, Alley 360, Sec.1, Neihu Road, Neihu District, Taipei, Taiwan, R.o.c.