Система рідинного охолодження NZXT Kraken Plus V2 360 мм AIO Liquid Cooler Display Radiator Fans Black (RL-KN360-B2) - зображення 8
Система рідинного охолодження NZXT Kraken Plus V2 360 мм AIO Liquid Cooler Display Radiator Fans Black (RL-KN360-B2) - зображення 1
Система рідинного охолодження NZXT Kraken Plus V2 360 мм AIO Liquid Cooler Display Radiator Fans Black (RL-KN360-B2) - зображення 2
Система рідинного охолодження NZXT Kraken Plus V2 360 мм AIO Liquid Cooler Display Radiator Fans Black (RL-KN360-B2) - зображення 3
Система рідинного охолодження NZXT Kraken Plus V2 360 мм AIO Liquid Cooler Display Radiator Fans Black (RL-KN360-B2) - зображення 4
Система рідинного охолодження NZXT Kraken Plus V2 360 мм AIO Liquid Cooler Display Radiator Fans Black (RL-KN360-B2) - зображення 5
Система рідинного охолодження NZXT Kraken Plus V2 360 мм AIO Liquid Cooler Display Radiator Fans Black (RL-KN360-B2) - зображення 6
Система рідинного охолодження NZXT Kraken Plus V2 360 мм AIO Liquid Cooler Display Radiator Fans Black (RL-KN360-B2) - зображення 7
Розмір вентилятора
Тип охолодження
Система рідинного охолодження NZXT Kraken Plus V2 360 мм AIO Liquid Cooler Display Radiator Fans Black (RL-KN360-B2)
Код:  528225049
Є в наявності
775,11
Почтомати InPost  — БЕЗКОШТОВНО
Відправимо 17 травня
Усі товари бренду NZXT
  • InPost Поштомат
    Безкоштовно
  • Поштомати i пункти самовивозу
    Безкоштовно
  • Кур'єр
    InPost, DPD, DHL
Гарантія. 6 років. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Опис
Характеристики
Матеріал радіатора
  • Алюміній
Частота обертів
Розмір вентилятора
Додатково
  • Дисплей:
    Тип панелі: Просвітлювальний TFT-дисплей, 262 тисячі кольорів
    Діагональ: 1.54 дюйма / 39.1 мм
    Роздільна здатність: 240 x 240 пікселів
    Частота оновлення: 30 Гц
    Яскравість: 300 кд/м²
    Кольори: 18-бітний
    Орієнтація: Програмне налаштування
    Помпа:
    NZXT Turbine
    Потужність: 12 В DC, 0.3 A
    Радіатор:
    Розміри (Д х Ш х В): 401 x 120 x 27 мм
    Матеріал: Алюміній
    Труби:
    Довжина: 420 мм
    Матеріал: Гума CIIR з нейлоновою плетеною оболонкою
    Вентилятор:
    Модель: F120P Static Pressure Fan
    Розміри: 120 x 120 x 25 мм
    Споживання енергії: 12 В DC, 0.18 A, 2.16 Вт
    Матеріали: Пластик, гума, PCB
Розміри
Призначення
Вага
Роз'єми живлення
Підсвічування
Сокет
Колір корпусу
Країна-виробник
Максимальний рівень шуму
Тип охолодження
Обслуговування системи водяного охолодження
Товщина вентилятора
  • 25 мм
Код виробника
  • RL-KN360-B2
Країна реєстрації бренду
  • США
Гарантія
  • 6 років
EAN
Регулювання оборотів
  • ШІМ (PWM)
Довжина кабеля
  • 600 мм
Повітряний потік
  • 73.47 CFM
Статичний тиск повітря
  • 4.50 мм H₂O