Система рідинного охолодження NZXT Kraken 240 мм AIO кухонний кулер w/Display, Radiator, Fans Black (RL-KN240-B1) (B9327240818101166) - Уцінка - зображення 4
Система рідинного охолодження NZXT Kraken 240 мм AIO кухонний кулер w/Display, Radiator, Fans Black (RL-KN240-B1) (B9327240818101166) - Уцінка - зображення 1
Система рідинного охолодження NZXT Kraken 240 мм AIO кухонний кулер w/Display, Radiator, Fans Black (RL-KN240-B1) (B9327240818101166) - Уцінка - зображення 2
Система рідинного охолодження NZXT Kraken 240 мм AIO кухонний кулер w/Display, Radiator, Fans Black (RL-KN240-B1) (B9327240818101166) - Уцінка - зображення 3
Система рідинного охолодження NZXT Kraken 240 мм AIO кухонний кулер w/Display, Radiator, Fans Black (RL-KN240-B1) (B9327240818101166) - Уцінка
Код:  570673876
Причина уцінки: Подряпини та деформації на корпусі. Товар після тестування
Є в наявності
445,00
Найнижча ціна за 30 днів до знижки : 489,00-9%
Почтомати InPost  — БЕЗКОШТОВНО
Відправимо сьогодні
Усі товари бренду NZXT
Товар без уцінки
Система рідинного охолодження NZXT Kraken 240 мм AIO кухонний кулер w/Display, Radiator, Fans Black (RL-KN240-B1)
Детальніше
  • InPost Поштомат
    Безкоштовно
  • Кур'єр
    InPost, DPD, DHL
    Безкоштовно
Оплата. Оплата Google Pay, Оплата Apple Pay, BLIK, BLIK Pay Later, Przelewy24, Оплата карткою, PayPo
Гарантія. 6 років. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Опис
  • Регульована орієнтація екрана відповідає положенню головки насоса.
  • Містить вентилятори статичного тиску F120P.
  • Кабель з одним відведенням полегшує встановлення.
  • Гумова трубка посилена нейлоновим обплетенням для запобігання витоку.
Характеристики
Розмір вентилятора
Частота обертів
Живлення
  • 4-pin PWM
Додатково
    Тиск повітря: 0.75–2.7 мм H2O
    Споживана потужність: 12 В постійного струму, 0.23 А, 2.76 Вт
    Помпа
    Активна область панелі дисплея: 1.54 дюйма (39.1 мм)
    Роздільна здатність дисплея: 240 x 240 пікселів
    Яскравість дисплея: 300 кд/м²
    Тип панелі дисплея: TFT, що просвічує, 262 000 кольорів
Розміри
  • Помпа 74.7х 74.7х 55.97 мм
    Радіатор 30 х 275 х 123 мм