Zasilacz Lian Li Edge Gold 850W White, EU Cord (G9P.EG0850G.W000.EU) - obraz 5
Zasilacz Lian Li Edge Gold 850W White, EU Cord (G9P.EG0850G.W000.EU) - obraz 1
Zasilacz Lian Li Edge Gold 850W White, EU Cord (G9P.EG0850G.W000.EU) - obraz 2
Zasilacz Lian Li Edge Gold 850W White, EU Cord (G9P.EG0850G.W000.EU) - obraz 3
Zasilacz Lian Li Edge Gold 850W White, EU Cord (G9P.EG0850G.W000.EU) - obraz 4
Zasilacz Lian Li Edge Gold 850W White, EU Cord (G9P.EG0850G.W000.EU)
Kod:  555942231
Dostępny
477,25
Paczkomat InPost  — DARMOWA DOSTAWA
Wyślemy 20 maja
  • InPost Paczkomat®
    Darmowa dostawa
  • Automaty paczkowe i punkty odbioru
    Darmowa dostawa
  • Kurier
    InPost, DPD, DHL
Gwarancja. 24 miesiące. Wymiana/zwrot towaru w ciągu 14 dni.
Opis
Specyfikacja
Złącze zasilania procesora
Kraj producenta
Rodzaj dodatkowych złączy zasilających dla kart graficznych
Liczba dodatkowych złączy zasilania dla kart graficznych
Liczba złączy SATA
Długość kabla
  • 1 x 24/20-pinowe złącze płyty głównej (620 mm) x 1 szt.
    1 x 8-pinowe złącze CPU/ATX 12 V (750 mm) x 1 szt.
    1 x 4+4-pinowe złącze CPU (750 mm) x 1 szt.
    1 x 6+2-pinowe złącze GPU (650 mm + 100 mm) x 1 szt.
    1 x złącze SATA (300 mm - 15 mm - 15 mm - 15 mm - 15 mm) x 1 szt.
    1 x złącze SATA-Y (375 mm - 150 mm - 150 mm) x 1 szt.
    1 x złącze SATA (400 mm - 150 mm - 150 mm - 150 mm - 150 mm) x 1 szt.
    4 x 4-pinowe złącze peryferyjne (500 mm - 150 mm - 150 mm - 150 mm) x 1 szt.
    1 x złącze 12V - 2x6 450W (650 mm) x 1 szt.
    2 x złącze GPU 6+2-pinowe (650 mm) x 2 szt.
System chłodzenia
Zakres napięcia wejściowego
  • 100 - 240 V
Liczba złączy IDE (Molex)
Wymiary (dł. x szer. x wys.)
  • 15 x 18.2 x 8.6 cm
Waga
  • 3.1 kg
Dodatkowe cechy
  • FDB Fan
Kod producenta
  • G9P.EG0850G.W000.EU
Kraj rejestracji marki
  • Chiny (Tajwan)
Gwarancja
  • 24 miesiące
EAN
Średnica wentylatora
  • 120 mm
Producent
  • Lian Li
Adres
  • Lian Li Industrial Co., Ltd. | 2F., No. 20, Ankang Rd., Neihu Dist., 11490 Taipei City, Taiwan