Блок живлення Enermax Revolution ATX 3.1 1200 W (ERS1200EWT-V2) - зображення 10
Блок живлення Enermax Revolution ATX 3.1 1200 W (ERS1200EWT-V2) - зображення 1
Блок живлення Enermax Revolution ATX 3.1 1200 W (ERS1200EWT-V2) - зображення 2
Блок живлення Enermax Revolution ATX 3.1 1200 W (ERS1200EWT-V2) - зображення 3
Блок живлення Enermax Revolution ATX 3.1 1200 W (ERS1200EWT-V2) - зображення 4
Блок живлення Enermax Revolution ATX 3.1 1200 W (ERS1200EWT-V2) - зображення 5
Блок живлення Enermax Revolution ATX 3.1 1200 W (ERS1200EWT-V2) - зображення 6
Блок живлення Enermax Revolution ATX 3.1 1200 W (ERS1200EWT-V2) - зображення 7
Блок живлення Enermax Revolution ATX 3.1 1200 W (ERS1200EWT-V2) - зображення 8
Блок живлення Enermax Revolution ATX 3.1 1200 W (ERS1200EWT-V2) - зображення 9
Потужність
Блок живлення Enermax Revolution ATX 3.1 1200 W (ERS1200EWT-V2)
Код:  539223294
Є в наявності
686,74
Почтомати InPost  — БЕЗКОШТОВНО
Відправимо 20 травня
  • InPost Поштомат
    Безкоштовно
  • Поштомати i пункти самовивозу
    Безкоштовно
  • Кур'єр
    InPost, DPD, DHL
Опис
REVOLUTION ATX 3.1 1200 Вт 80 PLUS Gold повністю модульний блок живлення ATX 3.1.
  • Підтримка Intel ATX 3.1 і PCIe 5.1
  • Високоефективна конструкція для чудової вихідної ефективності та стабільної стабілізації напруги
  • Компактний корпус глибиною 140 мм із високою вихідною потужністю для легкого встановлення
  • Повністю модульний, сертифікований 80 PLUS Gold
Характеристики
Потужність
Комплектація
  • В комплект входить один кабель Native 12V-2x6 потужністю
Роз'єм живлення процесора
Країна-виробник
Кількість SATA роз'ємів
Довжина кабелю
  • Живлення материнської плати: 600 мм
    Живлення процесора: 650 мм
    Живлення відеокарти: 600 мм
    Живлення SATA/Molex: 900/800мм
    Живлення 12 В-2x6 (12+4) контактів: 600 мм
Система охолодження
Діапазон вхідної напруги
  • (50 - 60 Гц, 15 А) 100 - 240 В
Кількість конекторів IDE (Molex)
Максимальні навантаження
    • +3.3V: 20 А (66 Вт)
    • +5V: 20 А (100 Вт)
    • +3.3V&+5V: (130 Вт)
    • +12V1: 100 А (1200 Вт)
    • -12V: 0.3 А (3.6 Вт)
    • +5Vsb: 3 А (15 Вт)
Функція PFC
  • Активний
Розміри (ДxШxВ)
  • 14 x 15 x 8.6 см
Додаткові характеристики
  • Робоча температура (°С) 40
    Середній час безвідмовної роботи (годин) >100К
    Кабелі в сітчастому обплетенні з набором з 21 кабелю-гребеня
Країна реєстрації бренду
  • Китай (Тайвань)
Гарантія
  • 36 місяців
EAN
Діаметр вентилятора
  • 120 мм
Виробник
  • Enermax
Адреса
  • Enermax Technology Corp. | 2F-1, No. 888, Jingguo Road, Taoyuan Dist. Taoyuan City, 330, Taiwan