Набір вентиляторів DeepCool FD12 ARGB 3 in 1 (R-FD12-BKAPN3-G) - зображення 10
Набір вентиляторів DeepCool FD12 ARGB 3 in 1 (R-FD12-BKAPN3-G) - зображення 1
Набір вентиляторів DeepCool FD12 ARGB 3 in 1 (R-FD12-BKAPN3-G) - зображення 2
Набір вентиляторів DeepCool FD12 ARGB 3 in 1 (R-FD12-BKAPN3-G) - зображення 3
Набір вентиляторів DeepCool FD12 ARGB 3 in 1 (R-FD12-BKAPN3-G) - зображення 4
Набір вентиляторів DeepCool FD12 ARGB 3 in 1 (R-FD12-BKAPN3-G) - зображення 5
Набір вентиляторів DeepCool FD12 ARGB 3 in 1 (R-FD12-BKAPN3-G) - зображення 6
Набір вентиляторів DeepCool FD12 ARGB 3 in 1 (R-FD12-BKAPN3-G) - зображення 7
Набір вентиляторів DeepCool FD12 ARGB 3 in 1 (R-FD12-BKAPN3-G) - зображення 8
Набір вентиляторів DeepCool FD12 ARGB 3 in 1 (R-FD12-BKAPN3-G) - зображення 9
Розмір вентилятора
Тип охолодження
Набір вентиляторів DeepCool FD12 ARGB 3 in 1 (R-FD12-BKAPN3-G)
Код:  528224964
Є в наявності
150,71
  • InPost Поштомат
  • Поштомати i пункти самовивозу
  • Кур'єр
    InPost, DPD, DHL
Опис
Характеристики
Розмір вентилятора
Частота обертів
Живлення
  • Роз'єми підключення: 4-pin
    Роз'єми підключення підсвічування: 3-pin
Розміри
  • 120 x 120 x 25 мм
Призначення
Вага
  • 159 г
Роз'єми живлення
Підсвічування
Країна-виробник
Колір корпусу
Максимальний рівень шуму
Кількість вентиляторів
Комплектація
  • Вентилятор, документація
Тип охолодження
Товщина вентилятора
  • 25 мм
Номінальна напруга
  • 12 В