Монітор 32" AOC CQ32G4VE - зображення 13
Монітор 32" AOC CQ32G4VE - зображення 1
Монітор 32" AOC CQ32G4VE - зображення 2
Монітор 32" AOC CQ32G4VE - зображення 3
Монітор 32" AOC CQ32G4VE - зображення 4
Монітор 32" AOC CQ32G4VE - зображення 5
Монітор 32" AOC CQ32G4VE - зображення 6
Монітор 32" AOC CQ32G4VE - зображення 7
Монітор 32" AOC CQ32G4VE - зображення 8
Монітор 32" AOC CQ32G4VE - зображення 9
Монітор 32" AOC CQ32G4VE - зображення 10
Монітор 32" AOC CQ32G4VE - зображення 11
Монітор 32" AOC CQ32G4VE - зображення 12
Діагональ дисплея
Максимальна роздільна здатність дисплея
Мінімальна яскравість дисплея
  • 300 кд/м²
Тип матриці
Контрастність дисплея
Монітор 32" AOC CQ32G4VE
Код:  528897054
Є в наявності
769,90
  • Кур'єр
    DPD, DHL
    Безкоштовно
Опис
Роздільна здатність QHD
Частота оновлення 180 Гц
Перемикання між відтінками сірого
Зануртеся в гру на повну потужність з HDR10
Низька затримка введення
Час відгуку рухомого зображення
Adaptive sync
Flicker-Free
Low Blue Light
Характеристики
Максимальна частота оновлення
Діагональ дисплея
Мінімальна яскравість дисплея
  • 300 кд/м²
Тип матриці
Контрастність дисплея
Форма екрану
Кут огляду горизонтальний
  • 178 °
Країна-виробник
Ігрові технології
Кут огляду вертикальний
  • 178 °
Клас
  • Геймерські
Мінімальний час відгуку матриці
Максимальна яскравість дисплея
Відношення сторін
Підсвітка матриці
Колір корпусу
Максимальна кількість кольорів
  • 16.7 млн, 8 bit
Радіус кривизни
  • 1500 R
VESA
  • 100x100 мм
Споживана потужність
  • У робочому режимі: 35 Вт
    У режимі очікування: 0.5 Вт
Покриття екрану
  • Матове
Фірмові технології
  • Low Blue Light
Вага
Габарити (В x Ш x Г)
  • З підставкою: 523.8 x 709.4 x 265.3 мм
    Без підставки: 425.2 x 709.4 x 96.6 мм