Блок живлення XPG CyberCore II 1300W (CYBERCOREII1300P-BKCEU) - зображення 5
Блок живлення XPG CyberCore II 1300W (CYBERCOREII1300P-BKCEU) - зображення 1
Блок живлення XPG CyberCore II 1300W (CYBERCOREII1300P-BKCEU) - зображення 2
Блок живлення XPG CyberCore II 1300W (CYBERCOREII1300P-BKCEU) - зображення 3
Блок живлення XPG CyberCore II 1300W (CYBERCOREII1300P-BKCEU) - зображення 4
Потужність
Блок живлення XPG CyberCore II 1300W (CYBERCOREII1300P-BKCEU)
Код:  555942243
Немає в наявності
932,22
Опис
Новий рівень максимальної потужності
Сумісність із пристроями нового покоління
Підтримка відеокарт нового покоління
Сертифіковано Cybenetics за стандартами ETA PLATINUM і LAMBDA++.
Серія XPG CYBERCORE II пройшла сертифікацію на відповідність найвищим стандартам якості Cybenetics.
Усім конфігураціям присвоєно рівень ETA PLATINUM, водночас вони задовольняють вимоги стандарту LAMBDA++ за рівнем шуму навіть у найкомпактнішому форм-факторі, а версія 1300 Вт відповідає класу А- за 230 В. Таким чином, ми заявляємо про своє прагнення забезпечити найкращі параметри продуктивності для всіх наших користувачів ПК.
Ефективність 80 PLUS PLATINUM
Ефективність XPG CYBERCORE II за 50% навантаження (за температури 25°C) досягає 92.91% (150 В змінного струму). Пристрій демонструє зразкові робочі характеристики навіть згідно з критеріями стандарту 80 PLUS PLATINUM.
Вентилятор XPG VENTO PRO 120 ШІМ від компанії Nidec
Ефективна крива вентилятора
Чисто японські конденсатори 105°C
Цифрова панель керування в компактному форм-факторі
Панель керування забезпечує передавання команд та оптимальну ефективність і стабільність подавання живлення. Процес стає не лише стійким, а й точним. Така точність захищає інші компоненти в процесі подачі живлення. Завдяки компактному форм-фактору (ДхШхВ) 150х160х86 мм блок живлення є видатним творінням XPG класу PLATINUM.
Схема DC-DC
Активна корекція коефіцієнта (АPFC)
8 механізмів захисту промислового класу та гарантія на 10 років
Характеристики
Код товару
  • CYBERCOREII1300P-BKCEU
Потужність
Роз'єм живлення процесора
Країна-виробник
Тип роз'ємів додаткового живлення для відеокарт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт
Кількість SATA роз'ємів
Кількість роз'ємів FDD
  • 2
Максимальний рівень шуму
Система охолодження
Діапазон вхідної напруги
  • 100 - 240 В
Кількість конекторів IDE (Molex)
Максимальні навантаження
    • +3.3V: 252 А (82.5 Вт)
    • +5V: 25 А (125 Вт)
    • +12V: 108.33 А (1300 Вт)
    • -12V: 0.3 А (3.6 Вт)
    • +5Vsb: 3 А (15 Вт)
Функція PFC
  • Активний
Розміри (ДxШxВ)
  • 16 x 15 x 8.6 см
Вага
  • 2.6 кг
Код виробника
  • CYBERCOREII1300P-BKCEU
Країна реєстрації бренду
  • Китай
Гарантія
  • 10 років
EAN
Діаметр вентилятора
  • 120 мм
Виробник
  • ADATA
Адреса
  • Adata Technology Co., Ltd. | 18F., No.258, Liancheng Rd., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Taiwan