Zasilacz Enermax Revolution ATX 3.1 1200 W (ERS1200EWT-V2) - obraz 10
Zasilacz Enermax Revolution ATX 3.1 1200 W (ERS1200EWT-V2) - obraz 1
Zasilacz Enermax Revolution ATX 3.1 1200 W (ERS1200EWT-V2) - obraz 2
Zasilacz Enermax Revolution ATX 3.1 1200 W (ERS1200EWT-V2) - obraz 3
Zasilacz Enermax Revolution ATX 3.1 1200 W (ERS1200EWT-V2) - obraz 4
Zasilacz Enermax Revolution ATX 3.1 1200 W (ERS1200EWT-V2) - obraz 5
Zasilacz Enermax Revolution ATX 3.1 1200 W (ERS1200EWT-V2) - obraz 6
Zasilacz Enermax Revolution ATX 3.1 1200 W (ERS1200EWT-V2) - obraz 7
Zasilacz Enermax Revolution ATX 3.1 1200 W (ERS1200EWT-V2) - obraz 8
Zasilacz Enermax Revolution ATX 3.1 1200 W (ERS1200EWT-V2) - obraz 9
Zasilacz Enermax Revolution ATX 3.1 1200 W (ERS1200EWT-V2)
Kod:  539223294
Dostępny
686,74
Paczkomat InPost  — DARMOWA DOSTAWA
Wyślemy 20 maja
  • InPost Paczkomat®
    Darmowa dostawa
  • Automaty paczkowe i punkty odbioru
    Darmowa dostawa
  • Kurier
    InPost, DPD, DHL
Gwarancja. 36 miesięcy. Wymiana/zwrot towaru w ciągu 14 dni.
Opis
Zasilacz ATX 3.1 REVOLUTION 1200W 80 PLUS Gold w pełni modularny, z certyfikatem ATX 3.1.
  • Obsługa Intel ATX 3.1 i PCIe 5.1
  • Kompaktowa obudowa o głębokości 140 mm i dużej mocy wyjściowej, zapewniająca łatwą instalację
  • W pełni modułowy, certyfikowany na poziomie 80 PLUS Gold
Specyfikacja
Skład zestawu
  • Jeden natywny kabel 12V-2x6 z zasilaniem
Złącze zasilania procesora
Kraj producenta
Liczba złączy SATA
System chłodzenia
Długość kabla
  • Moc płyty głównej: 600 mm
    Moc procesora: 650 mm
    Moc karty graficznej: 600 mm
    Moc SATA/Molex: 900/800 mm
    Moc 12V-2x6 (12+4) pin: 600 mm
Zakres napięcia wejściowego
  • (50 - 60 Hz, 15 A) 100 - 240 V
Liczba złączy IDE (Molex)
Maksymalne obciążenia
    • +3.3V: 20 A (66 W)
    • +5V: 20 A (100 W)
    • +3.3V&+5V: (130 W)
    • +12V1: 100 A (1200 W)
    • -12V: 0.3 A (3.6 W)
    • +5Vsb: 3 A (15 W)
Funkcja PFC
  • Aktywny
Wymiary (dł. x szer. x wys.)
  • 14 x 15 x 8.6 cm
Dodatkowe cechy
  • Temperatura pracy (°C) 40
    Średni czas pracy (godziny) >100K
    100% japońskich kondensatorów przemysłowych
    Kable w oplocie siatkowym z zestawem 21 grzebieni kablowych
Kraj rejestracji marki
  • Chiny (Tajwan)
Gwarancja
  • 36 miesięcy
EAN
Średnica wentylatora
  • 120 mm
Producent
  • Enermax
Adres
  • Enermax Technology Corp. | 2F-1, No. 888, Jingguo Road, Taoyuan Dist. Taoyuan City, 330, Taiwan