System chłodzenia wodą Enermax Liqmax IV 240 Digital Display (ELC-LMIV240-SF) - obraz 3
System chłodzenia wodą Enermax Liqmax IV 240 Digital Display (ELC-LMIV240-SF) - obraz 1
System chłodzenia wodą Enermax Liqmax IV 240 Digital Display (ELC-LMIV240-SF) - obraz 2
Rozmiar wentylatora
Rodzaj chłodzenia
System chłodzenia wodą Enermax Liqmax IV 240 Digital Display (ELC-LMIV240-SF)
Kod:  539223839
Dostępny
315,88
Paczkomat InPost  — DARMOWA DOSTAWA
Wyślemy 22 maja
  • InPost Paczkomat®
    Darmowa dostawa
  • Automaty paczkowe i punkty odbioru
    Darmowa dostawa
  • Kurier
    InPost, DPD, DHL
Gwarancja. 36 miesięcy. Wymiana/zwrot towaru w ciągu 14 dni.
Opis
Rzadka chłodnica procesora LIQMAX IV Series 240 mm
  • Doskonała zdolność chłodzenia (TDP 370 W)
  • Opatentowany dwukomorowy blok wodny z pompą Gen.2 Xtreme
  • Wysokowydajny wentylator PWM (500–1800 obr./min)
  • Obsługa AMD AM5 i Intel LGA 1851
  • Magnetyczny obrotowy cyfrowy wyświetlacz stanu w czasie rzeczywistym
Specyfikacja
Materiał radiatora
  • Aluminium
Rozmiar wentylatora
Zasilanie
  • Napięcie znamionowe pompy 12 V
    Napięcie znamionowe wentylatora 12 V
Wymiary
  • 274 x 120 x 27 mm
Przeznaczenie
Maksymalne TDP
Złącza zasilania
Podświetlenie
Gniazdo
Kolor obudowy
Kraj producenta
Maksymalny poziom szumu
Typ łożyska
Liczba wentylatorów
Rodzaj chłodzenia
Konserwacja układu chłodzenia wodą
Grubość wentylatora
  • 27 mm
Kraj rejestracji marki
  • Chiny (Tajwan)
Gwarancja
  • 36 miesięcy
EAN
Ilość sztuk
  • 1 szt
Materiał obudowy
  • Aluminium
Regulator obrotów
  • SZYM (PWM)
Prąd znamionowy
  • Prąd znamionowy wentylatora 0,08 A
    Prąd znamionowy pompy 0,35 A
Przepływ powietrza
  • 58,03 stóp³/min
Statyczne ciśnienie powietrza
  • Ciśnienie statyczne wentylatora 2,4 mm H2O
Producent
  • Enermax
Adres
  • Enermax Technology Corp. | 2F-1, No. 888, Jingguo Road, Taoyuan Dist. Taoyuan City, 330, Taiwan