Obudowa Raijintek PAEAN Premium White (0R20B00209)

Dodaj opinię Kod:  438355229
Współczynnik kształtu płyty głównej
Obecność zasilacza
  • Brak zasilacza
Typ obudowy

Obudowa Raijintek PAEAN Premium White (0R20B00209)

Dodaj opinię Kod:  438355229

Dostępny

1 105,65

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 111,43-1%

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Duża obudowa Miditower to prawdziwy klejnot z doskonałą obsługą sprzętu i rozbudowanym niestandardowym chłodzeniem wodnym. Dzięki sprytnej trójkomorowej konstrukcji i eleganckiemu wzornictwu przyciąga wzrok i marzenie entuzjastów i może pomieścić do dwóch radiatorów 360 mm. Raijintek PAEAN Premium jest szczególnie wytrzymały i stabilny. Opiera się na stali i aluminium oraz panelu przednim i bocznym wykonanym z hartowanego szkła o grubości 4 mm.

Inteligentna konstrukcja trójkomorowa
Raijintek PAEAN Premium jest specjalnie zaprojektowany do dużego i mocnego sprzętu i dlatego jest szczególnie wytrzymały i stabilny. Wykonany jest ze stali i aluminium, posiada front i część boczną z hartowanego szkła o grubości 4 mm.

Inteligentna trójkomorowa konstrukcja wieży dzieli obudowę na trzy niezależne części: dużą komorę główną, komorę w podłodze oraz komorę boczną. Z jednej strony skutkuje to uporządkowanym wnętrzem, a także oddziela szczególnie gorące elementy od innych elementów.

W dużej komorze głównej Raijintek PAEAN Premium znajdują się podstawowe elementy systemu. Tutaj znajduje się płyta główna i karty rozszerzeń. Obsługiwane są płyty główne do formatu ATX i karty graficzne o długości do 430 mm. Taca płyty głównej posiada duże wycięcie na płytę distro. W pokrywie można również wyjąć 360-mm radiator.

Duża komora w dolnej części obudowy została specjalnie zaprojektowana, aby pomieścić grzejniki. Oferuje duże szczeliny powietrzne zapewniające niezakłócony przepływ powietrza i może pomieścić do dwóch wentylatorów i radiatorów 360 mm. Trzecia komora mieści do dwóch 3.5- lub 2.5-calowych nośników danych, zasilacza i kabli, zapewniając w ten sposób wyjątkowo uporządkowane wnętrze bez plątaniny kabli.

Specyfikacja

Kod producenta
  • 0R20B00209
Współczynnik kształtu płyty głównej
Obecność zasilacza
  • Brak zasilacza
Liczba przegródek wewnętrznych 3,5"
  • 2
Liczba przegródek 2,5 cala
  • 2
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia.