Chłodzenie wodne Alpenfohn Gletscherwasser 240 High Speed Black(84000000181)

Dodaj opinię Kod:  438281303
Rozmiar wentylatora
Rodzaj chłodzenia

Chłodzenie wodne Alpenfohn Gletscherwasser 240 High Speed Black(84000000181)

Dodaj opinię Kod:  438281303

Dostępny

583,84

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 596,35-2%

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Pompa

Szlifowana diamentowo miedziana płyta bazowa jednostki pompującej posiada mikrokanały o dużej powierzchni, które szybko i skutecznie odprowadzają ciepło odpadowe procesora do obwodu chłodzenia. Prędkości pompy od 1200 U/min do 2600 U/min oferują niezwykle zrównoważone spektrum wydajności dla każdego aspektu Twoich wymagań. Sam zdecyduj, czy zależy Ci na podkręcaniu, czy na wirtualnej ciszy. Inteligentne prowadzenie chłodzenia w dwukomorowej konstrukcji w obudowie pompy zapewnia redukcję hałasu, jednocześnie zwiększając wydajność i żywotność w porównaniu do konwencjonalnych konstrukcji. Wykończenie formowanej wtryskowo obudowy pompy i pokrywy jest wzbogacone lakierem fortepianowym.

Chłodnica

Gletscherwasser zawiera aluminiową chłodnicę o wysokiej wydajności. W celu zwiększenia bezpieczeństwa systemu, chłodnica wykorzystuje konstrukcję "bez wycieków". W bardzo mało prawdopodobnym przypadku wycieku w układzie chłodzenia, ciśnienie wewnątrz systemu jest regulowane, aby uniknąć utraty chłodziwa. Dzięki temu sprzęt jest zawsze BEZPIECZNY.

Związek przenoszenia ciepła

Dołączona pasta Thermal Grizzly Hydronaut o doskonałej przewodności cieplnej może być używana zarówno w normalnych, jak i podkręconych zastosowaniach. Została ona opracowana specjalnie do zastosowań na dużych powierzchniach, takich jak na przykład systemy chłodzenia wodnego. Główne zalety: Brak wysychania, brak silikonu i izolacja elektryczna.

Wing Boost 3 ARGB

Dzięki 16.8 milionom kolorów Wing Boost 3 ARGB oferuje wiele możliwości odpowiedniego oświetlenia obudowy. Adresowalne diody LED RGB są zintegrowane z obudową wentylatora i niejasno pokazują wirnik, a także stylowo świecą na zewnątrz.

Specyfikacja

Rozmiar wentylatora
Materiał radiatora
 • Aluminium
Przeznaczenie
Prędkość obrotowa
 • 500 - 2200 obr/min
Dodatkowo
 • Wentylator
  Wentylator: Wing Boost 3 ARGB
  Rozmiar: 2 gniazda wentylatorów (120 mm)
  Wymiary: 120 x 120 x 25 mm

  Radiator
  Wymiary: 120 x 282 x 27 mm
  Materiał: Aluminium

  Blok wodny
  Wymiary: 86 x 75 x 62 mm
  Materiał (płyta CPU): Miedź
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Źle
 • Słabo
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
 • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia.