Obudowa Silverstone DS380 (SST-DS380B)

Dodaj opinię Kod:  437997311
Współczynnik kształtu płyty głównej
Obecność zasilacza
  • Brak zasilacza

Obudowa Silverstone DS380 (SST-DS380B)

Dodaj opinię Kod:  437997311

Dostępny

782,03

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 788,25-1%

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Dla użytkowników migrujących na komputery typu small form factor (SFF) z dużymi bibliotekami plików multimedialnych, pojemność pamięci masowej jest często kompromisem, który jest trudny do pokonania. Wybór mniejszej obudowy może wymagać dodatkowego zakupu zewnętrznej obudowy pamięci masowej, podczas gdy wybór większej obudowy z dodatkowymi kieszeniami na dyski może zniweczyć cel przejścia na SFF.

Aby zaspokoić potrzeby entuzjastów poszukujących bezkompromisowej obudowy SFF, SilverStone zaprojektował najnowocześniejszy produkt, DS380. Dzięki możliwości montażu standardowych komponentów, takich jak płyty główne Mini-ITX, dwuslotowe karty rozszerzeń o standardowej długości i podstawowy system chłodzenia cieczą procesora, DS380 może z łatwością obsłużyć wysokiej klasy system oparty na procesorze o TDP 95W lub wyższym. Wyposażona w dwa 120-milimetrowe wentylatory wlotowe i jeden 120-milimetrowy wentylator wylotowy, a także zdejmowane filtry na górze i z boku, utrzymanie chłodzenia i ochrony przed kurzem jest tak proste, jak w każdej obudowie SilverStone klasy premium. W obudowie nie zabrakło również elementów znanych z obudów HTPC SilverStone, takich jak wskaźnik LED z regulowaną jasnością oraz zamykane przednie drzwiczki i przycisk zasilania.

Dopełnieniem imponującej obudowy SFF jest charakterystyczna cecha DS380 - modułowa konstrukcja z ośmioma wymiennymi podczas pracy dyskami, która obsługuje zarówno dyski 3.5", jak i 2.5". Obudowa wykorzystuje niestandardową płytkę drukowaną na tylnym panelu, zaprojektowaną do obsługi interfejsów SATA i SAS w celu zwiększenia kompatybilności z niemal wszystkimi nowoczesnymi dyskami twardymi lub SSD. Przy całkowitej pojemności wynoszącej zaledwie 3.7 kg, imponująco mały DS380 jest idealny dla każdego, kto chce zbudować potężny SFF NAS dla domu lub biura.

Specyfikacja

Kod producenta
  • SST-DS380B
Współczynnik kształtu płyty głównej
Obecność zasilacza
  • Brak zasilacza
Liczba zewnętrznych przedziałów 3.5"
  • 8
Liczba zainstalowanych wentylatorów
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia.