Dysk SSD MSI SPATIUM M580 FROZR 4TB M.2 2280 NVMe PCIe 5.0 x4 3D NAND TLC (S78-440R110-P83)

Dodaj opinię Kod:  432928976
Pojemność
Format dysku
Interfejs połączenia

Dysk SSD MSI SPATIUM M580 FROZR 4TB M.2 2280 NVMe PCIe 5.0 x4 3D NAND TLC (S78-440R110-P83)

Dodaj opinię Kod:  432928976

Dostępny

2 669,32

Gwarancja. 5 lat 

Opis

Ciesz się szybkością ładowania danych
Z fabryk MSI pochodzi nowa pamięć masowa o oszałamiających prędkościach i niesamowitej wydajności. Przenieś swój system na nowy, wyższy poziom, dzięki napędom z serii SPATIUM.

Potrzeba szybkości
Zoptymalizowane pod kątem możliwości interfejsu PCIe Gen5, napędy z serii SPATIUM M580 SSD są w stanie osiągnąć prędkości odczytu/zapisu dochodzące do 14600/12700 MB/s, pozwalając tym samym na niesamowicie szybki transfer danych i ogromne skrócenie czasu ładowania gier.

Turbodoładowanie z PCIe 5.0
Ciesz się niezwykłą wydajnością pamięci masowej najnowszej generacji, w której to połączono nowatorską technologię kontrolera PCIe Gen 5 i najnowocześniejszą pamięć typu 3D NAND flash. Dzięki temu udało uzyskać się do 2 razy wyższą prędkość odczytu/zapisu danych w porównaniu z napędami SSD poprzedniej generacji.

Wielki skok wydajności
Napędy z serii SPAITUM M580 oferują ogromny wzrost wydajność dzięki czemu, bez trudu, radzą sobie nawet z najbardziej ekstremalnymi obciążeniami w grach i podczas przetwarzania ogromnych ilości danych, co stanowi znaczący postęp w stosunku do technologii PCIe 3.0 i SATA.

Mały rozmiar, większa pojemność
Najnowsza technologia 3D NAND flash oferuje możliwość gęstego upakowania danych w kompaktowej obudowie pamięci masowej i pozwala przechowywać informacje w takich urządzeniach jak SPATIUM o pojemności do 4 TB.

Chłodny i cichy
Wysoka wydajność
FROZR to nowy, pasywny i wyjątkowo wydajny system chłodzenia napędów SSD z serii SPATIUM. W jego konstrukcji wykorzystano ciepłowody Core Pipe, które poprowadzono w przemyślany i dopracowany sposób, a radiator o optymalnej powierzchni styku z chłodzonymi układami schowano pod stylową pokrywą. System ten bezszelestnie utrzymuje maksymalną wydajność pamięci masowej i jest w stanie obniżyć temperaturę jej pracy nawet o 20°C.

Trzy ciepłowodne rury rdzeniowe
Spłaszczona powierzchnia styku ciepłowodów z chłodzonymi układami maksymalizuję powierzchnię kontaktu z kontrolerem i modułami flash, co optymalizuje odprowadzanie ciepła.

Przemyślana konstrukcja
Skuteczne odprowadzanie ciepła do górnej i środkowej części radiatora.

Pnący się w górę radiator
Wyżej położone, aluminiowe żeberka pozwalają na zwiększenie przepływu powietrza, zapewniając tym samym znacznie szybkie rozpraszanie ciepła.

Idealnie dopasowany
Radiator FROZR został zaprojektowany z myślą o standardowych rozmiarach napędów M.2, 22 x 80 mm. Dzięki temu, bez problemu, zmieści się on na płycie głównej tuż za tylną płytą mocującą karty graficznej, zapobiegając tym samym powstawaniu zakłóceń przepływu powietrza w szczelinie pomiędzy dyskiem SSD a kartą graficzną.

Wykorzystaj nieograniczony potencjał
Wbudowane zabezpieczenia danych i funkcje korekcji błędów zwiększają wytrzymałość i trwałość pamięci masowej NAND flash, pozwalając ci na bicie rekordów w grach i szybszy rozwój twoich talentów.

Precyzyjny skrót dla danych z DirectStorage
DirectStorage przyspiesza czas ładowania gier i rendering w wysokiej rozdzielczości, zwiększając wydajność systemu poprzez udostępnienie sprzętowej funkcji dekompresji danych bezpośrednio z dysków NVMe do pamięci karty graficznej, co pozwala zwolnić zasoby procesora i przeznaczyć je na inne zadania.

Stworzony do wygrywania
Zbudowane z myślą o graczach, napędy SSD z rodziny SPATIUM zoptymalizowano specjalnie pod kątem wysokiej wydajności i przepustowości, dzięki czemu uzyskano minimalne opóźnienia i znacznie krótsze czasy oczekiwania na załadowanie się gier.

Tworzenie. Produkcja. I już gotowe.
Napędy SPATIUM SSD pozwalają na znacznie więcej rzeczy. Dzięki nim możesz błyskawicznie otwierać obrazy, odtwarzać filmy, wczytywać dokumenty oraz uruchamiać wymagające aplikacje, niezależnie od obciążenia pamięci masowej. Twoja kreatywność i produktywność nie muszą już na nic czekać.

Zadbaj o swoje dane
Przenoś swoje dane, monitoruj stan napędów i wydajność dysków w czasie rzeczywistym za pomocą aplikacji MSI Center. Dzięki programowemu rozwiązaniu firmy Actiphy, które oferuje funkcje tworzenia kopii zapasowych i przywracania danych możesz zapobiec utracie cennych plików i informacji.

Optymalny napęd SSD M.2
Napędy z serii SPATIUM SSD to pamięć masowa zamknięta w obudowie formatu M.2 2280. Dzięki temu można je bardzo łatwo zainstalować wewnątrz każdego, nawet najmniejszego desktopa. Napędy te zapewniają też ogromną wydajność i gwarantują wysoką energooszczędność w każdym systemie komputerowym.

Specyfikacja

Pojemność
Szybkość odczytu
  • 14100 MB/s
Szybkość zapisywania
  • 12600 MB/s
Zużycie energii
  • 11.5 W
Format dysku
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia.