Mysz bezprzewodowa Perixx PERIMICE-611 Wireless/Bluetooth Czarna (4049571005669)

Dodaj opinię Kod:  432286481
Połączenie
Rozmiar myszki

Mysz bezprzewodowa Perixx PERIMICE-611 Wireless/Bluetooth Czarna (4049571005669)

Dodaj opinię Kod:  432286481

76,81

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Mysz bezprzewodowa Perixx PERIMICE-611

Mini mysz przenośna
Zabierz ją ze sobą wszędzie dzięki ultra-miniaturowej konstrukcji. Wygodna, kieszonkowa konstrukcja mieści się w każdej torbie lub kieszeni. Śledź i przewijaj z doskonałą dokładnością dzięki PERIMICE-611 i jej niezawodnemu połączeniu bezprzewodowemu.
Ciesz się swobodą komunikacji bezprzewodowej w odległości do 33 stóp dzięki łatwej łączności bezprzewodowej Plug-and-Play przez Bluetooth lub 2.4 GHz. Wygodna konstrukcja z niewielkim nanoodbiornikiem i schowkiem. Posiada inteligentny tryb oszczędzania energii.

Łączność bezprzewodowa 2.4 GHz i Bluetooth 5.0
Posiada bezprzewodowe połączenie 2.4 GHz i Bluetooth 5.0. Można do niego podłączyć trzy urządzenia - jedno urządzenie za pośrednictwem łączności bezprzewodowej 2.4 GHz i dwa urządzenia za pośrednictwem łączności Bluetooth.

Ciche kliknięcia
Skup się na pracy bez hałasu klikania dzięki cichym przyciskom PERIMICE-611. Mniej dźwięków, ale wciąż ten sam komfort klikania podczas naciskania przycisków.

Wygodna konstrukcja
Dzięki wyprofilowanemu kształtowi i gładkim gumowym uchwytom bocznym to połączenie zapewnia komfort przez długie godziny, gdziekolwiek pracujesz lub grasz.

Specyfikacja

Połączenie
Kraj producenta
 • Chiny
Rozmiar myszki
Funkcje dodatkowe
 • Rozdzielczości pośrednie: 1000 / 1600 / 2400 dpi
  Maksymalny zasięg: 10 m
  Bluetooth: 5.0
  Funkcja oszczędzania energii
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Źle
 • Słabo
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
 • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.