Mysz bezprzewodowa Logitech Lift Vertical Ergonomic Bluetooth Black (910-006495)

Dodaj opinię Kod:  432121568
Połączenie
Rozmiar myszki

Mysz bezprzewodowa Logitech Lift Vertical Ergonomic Bluetooth Black (910-006495)

Dodaj opinię Kod:  432121568

292,41

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące oficjalnej gwarancji od producenta 

Opis

Ergonomiczna mysz bezprzewodowa Logitech Lift Vertical

Poznaj Lift. Lewa i prawa strona
Pracuj wygodnie od świtu do zmierzchu dzięki myszy Lift Vertical Ergonomic Mouse. Idealna dla małych i średnich dłoni mysz Lift jest dostępna w trzech ponadczasowych kolorach i w wersji dla osób leworęcznych.

Podnieś rękę dla wygody
Oprzyj dłoń na miękkim, teksturowanym uchwycie z łatwo dostępnymi przyciskami, które pomogą Ci pracować przez cały dzień bez podnoszenia palca. Jest nawet wygodna podpórka pod kciuk.

Dostosuj się do godzin pracy bez bólu
Optymalny kąt nachylenia pióra Lift wynoszący 57° umożliwia ustawienie go w pozycji, którą nazywamy "naturalnym uściskiem dłoni". Zmniejsza to nacisk na nadgarstki przez cały dzień i zapewnia bardziej naturalną pozycję dłoni i górnej części ciała.

Zrelaksuj się i skup na pracy przez cały dzień
Dzięki bardziej zrelaksowanej górnej części ciała, twój umysł może skupić się na rzeczach, które naprawdę mają znaczenie. Zachowaj spokój od rana do wieczora dzięki miękkim kliknięciom i cichemu kółku przewijania, które przesuwa się płynnie, dostosowując się do najlżejszego dotyku.

Przewijaj we własnym tempie
Szybkość przewijania Smartwheel i tryby precyzji zapewniają płynne i ciche działanie - niezależnie od tego, czy edytujesz wiersz po wierszu, czy latasz po dokumentach.

Wybierz własne skróty klawiaturowe
Dostosuj 4 łatwo dostępne przyciski Lift do swoich ulubionych skrótów klawiaturowych za pomocą prostej aplikacji Logi Options+. Możesz nawet zmienić ustawienia dla różnych aplikacji, od wyciszania mikrofonu podczas połączeń po konwersję głosu na tekst w dokumentach.

Przesyłanie danych między urządzeniami
Niezależnie od tego, czy korzystasz z komputera, czy tabletu, możesz łatwo przełączać się między 3 urządzeniami za pomocą przycisku Easy-Switch. Możesz nawet przenosić pliki między nimi dzięki technologii Logitech Flow za pomocą Logi Options+.

Specyfikacja

Połączenie
Zasilanie
 • 1 x AA
Kraj producenta
 • Chiny
Rozmiar myszki
Funkcje dodatkowe
 • Typ czujnika: Logitech Advanced Optical Tracking
  Zakres DPI: 400 - 4000 dpi (w pełni regulowane z przyrostem 100 DPI)
  Wartość nominalna: 1000 DPI
  Typ baterii: 1 x bateria AA (w zestawie)
  Żywotność baterii: do 24 miesięcy
  Zasięg bezprzewodowy: 10 m
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Źle
 • Słabo
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
 • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.