Mysz bezprzewodowa Microsoft Surface Arc Touch Bluetooth Black (ELG-00002)

Dodaj opinię Kod:  431315426
Połączenie
Rozmiar myszki
Zgodność z systemem operacyjnym

Mysz bezprzewodowa Microsoft Surface Arc Touch Bluetooth Black (ELG-00002)

Dodaj opinię Kod:  431315426

505,18

Chwilowo niedostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Niezwykle cienka i lekka
Kolejna odsłona bestsellerowej myszy Arc Touch od Microsoft, czyli mysz Surface Arc oferuje wiele udoskonaleń, takich jak możliwość przewijania w pionie i w poziomie.

Po wyprostowaniu zabierzesz ją w podróż
Mysz Surface Arc jest lżejsza i mniejsza od tradycyjnej myszy, więc zmieści się wszędzie. Po wyprostowaniu łatwo zmieścisz ją w kieszeni lub torbie i zabierzesz w drogę, a także połączysz bezprzewodowo z urządzeniem Surface za pomocą Bluetooth.

Pstryk i włączasz lub wyłączasz zasilanie
Mysz Surface Arc generuje miły dla ucha trzask. Wystarczy ją zgiąć, aby włączyć, a później wyprostować, aby wyłączyć — w obu sytuacjach słychać trzask. Całość konstrukcji zoptymalizowano pod kątem najbardziej komfortowej, naturalnej interakcji.

Przewijanie w każdym kierunku
Mysz Surface Arc umożliwia przewijanie w pionowe i poziome, co ułatwia nawigację i zwiększa jej intuicyjność. Oferuje też precyzyjne śledzenie ruchu i zoptymalizowane kliknięcie prawym i lewym przyciskiem.

Sprawdzi się w każdym miejscu pracy
Smukła, gładka i miękka w dotyku mysz Surface Arc dzięki swojej konstrukcji dyskretnie dopasowuje się do miejsca pracy i twojej dłoni. Ta mysz idealnie uzupełnia twój komputer Surface i indywidualny styl.

Specyfikacja

Połączenie
Zasilanie
 • 2 x AAA
Kraj producenta
 • Chiny
Rozmiar myszki
Funkcje dodatkowe
 • Bluetooth 4.1
  Maksymalny zasięg działania: 10 м
  Typ przewijania: Dotykowy
  Typ przycisku: Przyciski dotykowe
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Źle
 • Słabo
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
 • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.