Chlodzenie procesora Arctic Cooling CPU Freezer A35 ARGB Black (ACFRE00115A)

Dodaj opinię Kod:  429056531
Rozmiar wentylatora
Rodzaj chłodzenia

Chlodzenie procesora Arctic Cooling CPU Freezer A35 ARGB Black (ACFRE00115A)

Dodaj opinię Kod:  429056531

Wycofany z produkcji

Nowe modele Arctic →

Gwarancja. 6 lat 

Opis

Chłodzenie Arctic Cooling CPU Freezer A35 ARGB Black to nowoczesne chłodzenie powietrzne, które zapewnia skuteczne chłodzenie dla procesorów przy jednoczesnym dodaniu atrakcyjnego oświetlenia ARGB.

Zaprojektowane z myślą o wydajności i estetyce, chłodzenie Arctic Cooling CPU Freezer A35 ARGB Black posiada solidną konstrukcję, która gwarantuje stabilność i wydajność chłodzenia nawet podczas intensywnego obciążenia procesora. Wysokiej jakości aluminiowy radiator oraz cicha wentylator o średnicy 120 mm zapewniają skuteczne odprowadzanie ciepła z procesora, jednocześnie utrzymując niski poziom hałasu.

Jedną z głównych zalet tego chłodzenia jest jego wbudowane oświetlenie ARGB, które umożliwia dostosowanie kolorów i efektów świetlnych, aby dopasować je do wyglądu całego zestawu komputerowego. Dzięki zgodności z najpopularniejszymi platformami procesorowymi, chłodzenie Arctic Cooling CPU Freezer A35 ARGB Black może być łatwo zainstalowane na większości nowoczesnych płyt głównych.

Chłodzenie to oferuje również łatwą instalację dzięki uniwersalnemu montażowi, co sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla doświadczonych użytkowników, jak i dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z budowaniem komputerów.

Specyfikacja

Rozmiar wentylatora
Materiał radiatora
  • Aluminium
Prędkość obrotowa
  • 200 RPM - 1700 RPM
Przeznaczenie
Zasilanie
  • 4-pin PWM
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia.