Eizo ColorEdge CG2700S
Rozdzielczość 2K WQHD
ColorEdge CG2700S wyświetla obraz w rozdzielczości 2K WQHD (2560 x 1440). Na 27-calowym ekranie jednocześnie wyświetlany jest obraz Full HD, a także paski narzędzi i inne okna programów. Dzięki temu monitor idealnie nadaje się do edycji wideo, grafiki 3D, projektowania gier, fotografii i innych kreatywnych zastosowań. Twórcom pracującym z treściami 4K zaleca się CG2700X
Wygodne połączenie za pomocą kabla USB-C
Dzięki obsłudze USB-C monitor może wyświetlać obrazy wideo, przesyłać sygnały USB i zasilać podłączone urządzenie (takie jak laptop lub tablet). Uniwersalność połączenia USB-C znacznie ułatwia przemieszczanie się pomiędzy stacjami roboczymi i pracę zdalną.
Zasilacz
CG2700S może ładować laptopa (takiego jak MacBook Pro) mocą do 92 W. Nie potrzebujesz więc osobnego zasilacza, który zajmuje miejsce na biurku lub w torbie.
Stabilne połączenie sieciowe
Ponieważ jest to coś, czego brakuje wielu nowoczesnym laptopom, monitor został wyposażony we wbudowany port LAN zapewniający stabilne przewodowe połączenie z siecią. Po podłączeniu do laptopa przez USB-C monitor zapewnia dostęp do sieci, umożliwiając między innymi udostępnianie plików, zdalną postprodukcję i sieciowe zarządzanie kolorami za pomocą sieci ColorNavigator Network.
ColorNavigator Network: Oprogramowanie do zapewniania jakości
Sieć ColorNavigator to scentralizowane narzędzie kontroli jakości dla wszystkich monitorów ColorEdge. Idealny do studiów, drukarni i tam, gdzie wiele osób pracuje nad wspólnymi projektami. Po zainstalowaniu na stacji roboczej oprogramowania NetAgent lub ColorNavigator 7 administrator może zdalnie sterować wieloma monitorami ColorEdge za pomocą przeglądarki internetowej. Sieć ColorNavigator jest hostowana na bezpiecznym serwerze w chmurze, dzięki czemu Klient nie musi ponosić kosztów zakupu i utrzymania własnego serwera.
Obsługa HDR
ColorEdge CG2700S ma ekran o wysokiej jasności 400 cd/m2. Obsługuje krzywe HLG (Hybrid Log-Gamma) i PQ (Kwantyzacja Percepcyjna) do wyświetlania i edycji treści wideo HDR (High Dynamic Range). Dzięki zoptymalizowanym krzywym gamma monitor jest w stanie odtwarzać obrazy znacznie bliższe temu, co postrzega ludzkie oko, niż w przypadku technologii SDR (standardowy zakres dynamiki). Dzięki temu twórcy mogą edytować obrazy wyświetlane w szerokim zakresie tonalnym, mając pewność, że będą gotowe do dalszej edycji lub korekcji kolorystycznej.