Podkładka gamingowa Mionix Alioth XL (ALIOTH-XL)

Dodaj opinię Kod:  422611518
Rodzaj powierzchni

Podkładka gamingowa Mionix Alioth XL (ALIOTH-XL)

Dodaj opinię Kod:  422611518

36,76

Chwilowo niedostępny

Gwarancja. 12 miesięcy 

Opis

Podkładka gamingowa pod mysz Mionix Alioth w rozmiarze XL to akcesorium, które wyróżnia się wodoodpornością. Materiał podkładki sprawia, że rozlany na nią napój nie wchłonie się i nie zostawi mokrej plamy. Warto wspomnieć, że zabrudzona podkładka może być wyczyszczona pod wodą.

Model Alioth zapewnia wysoką kontrolę oraz idealną precyzję myszy. Na szczególną uwagę zasługuje również design akcesorium. Minimalistyczny wzór i czarny kolor sprawiają, że podkładka marki Mionix odnajdzie się na każdym biurku i doskonale dopasuje się do pozostałych elementów stanowiska gamingowego.

Profesjonalne wyposażenie stanowiska gamingowego
Mionix Alioth to tylko 3 milimetry grubości, dzięki czemu podkładka nie tworzy na biurku dodatkowej podwyższonej powierzchni. Materiał podkładki gwarantuje doskonałą przyczepność do biurka, dzięki czemu akcesorium nie będzie przesuwało się po szkle, drewnie czy też laminacie.

Warto wspomnieć, że krawędzie podkładki zostały starannie obszyte, co eliminuje problem ze strzępiącym się materiałem. Wymiary Alioth w rozmiarze XL wynoszą 900 x 400 milimetrów. Podkładka będzie stanowiła przestrzeń do szerokich ruchów myszą.

Specyfikacja

Materiał podstawy
  • Guma
Kraj
  • Szwecja
Cechy
Rodzaj powierzchni
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia.