Karta graficzna ASUS PCI-Ex Radeon RX 7800 XT TUF Gaming OC Edition 16GB GDDR6 (256bit) (2565/19500) (1 x HDMI, 3 x DisplayPort) (90YV0JJ0-M0NA00)

Dodaj opinię

Kod:  419325228

Układ graficzny
Pojemność pamięci
Szerokość magistrali pamięci
Rodzaj pamięci
Rodzaj układu chłodzenia

Karta graficzna ASUS PCI-Ex Radeon RX 7800 XT TUF Gaming OC Edition 16GB GDDR6 (256bit) (2565/19500) (1 x HDMI, 3 x DisplayPort) (90YV0JJ0-M0NA00)

Dodaj opinię

Kod:  419325228

2 624,02

Dostępny

Gwarancja. 36 miesięcy 

Opis

FLYIN' TUF
Udoskonalone chłodzenie i zasilanie, architektura AMD RDNA 3 umożliwia bezproblemowe generowanie klatek w rozdzielczości 4K i wyższej, a także jest wyposażona w arsenał solidnych wzmocnień, które chronią twoją szóstkę. Zablokuj, załaduj i zdominuj dzięki TUF Gaming Radeon RX 7800 XT.

Przewaga w powietrzu
Większy i lepszy. Wentylatory Axial-Tech obracają się na podwójnych łożyskach kulkowych i zostały powiększone, aby przetłaczać o 24% więcej powietrza przez kartę, zapewniając niższe temperatury, mniejszy hałas i lepszą wydajność.

Wyprofilowany kształt
Dwa boczne wentylatory obracają się w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, aby zminimalizować turbulencje i zmaksymalizować rozpraszanie powietrza przez radiator. Wszystkie trzy wentylatory zatrzymują się, gdy temperatura GPU spada poniżej 55 °C, umożliwiając granie w mniej wymagające gry lub wykonywanie lekkich zadań we względnej ciszy. Wentylatory uruchamiają się ponownie, gdy temperatura przekroczy 60 °C, dopasowując krzywą prędkości, która równoważy wydajność i akustykę do pracy lub zabawy.

Resilient Squadron
Linia kondensatorów o wytrzymałości 20 000 godzin pracy w temperaturze 105 °C zapewnia wyższą odporność magistrali zasilania GPU na temperaturę i tętnienia, gwarantując karcie długotrwałe użytkowanie w wymagających środowiskach.

Metalowy egzoszkielet
Aluminiowa osłona i płyta tylna zapobiegają wyginaniu się płytki drukowanej i są wyposażone w duże otwory wentylacyjne, które dodatkowo zwiększają rozpraszanie ciepła.

Auto-Extreme
Technologia Auto-Extreme to zautomatyzowany proces produkcyjny, który wyznacza nowe standardy w branży, umożliwiając wykonanie całego lutowania w jednym przejściu. Zmniejsza to obciążenie cieplne komponentów i pozwala uniknąć stosowania agresywnych chemikaliów czyszczących, co skutkuje mniejszym wpływem na środowisko, niższym zużyciem energii podczas produkcji i lepszą ogólną niezawodnością produktu.

Rozświetl je!
Kompatybilne z Aura oświetlenie ARGB na pokrywie doda konfigurowalne efekty kolorystyczne lub funkcjonalne do twojego zespołu. Połącz je z szeroką gamą kompatybilnych komponentów systemu i skoordynuj blask, aby stworzyć unikalny motyw.

Uchwyt na kartę graficzną
Dołączony uchwyt na kartę graficzną zapobiega zwisaniu i zawiera śrubokręt, który pomaga w montażu.

Specyfikacja

Układ graficzny
Taktowanie pamięci
  • 19500 MHz
Częstotliwość rdzenia
  • OC mode: 2565 MHz
    Default mode: 2520 MHz
System chłodzenia
  • Axial-tech
Pojemność pamięci
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia.