Mysz Logitech Pebble M350s Tonal Graphite (910-007015)

Dodaj opinię

Kod:  417403035

Połączenie
Rozmiar myszki

Mysz Logitech Pebble M350s Tonal Graphite (910-007015)

Dodaj opinię

Kod:  417403035

101,98

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące oficjalnej gwarancji od producenta 

Opis

Wyglądaj fantastycznie dzięki bezprzewodowej myszy Pebble Mouse 2 M350s wykonanej z plastiku pochodzącego z recyklingu. Minimalistyczny okrągły kształt i kompaktowa konstrukcja myszy sprawiają, że jest ona równie symboliczna jak Ty i niezwykle przenośna.

Z łatwością przełączaj się między trzema urządzeniami za pomocą przycisku Easy-Switch na myszy Bluetooth do wielu urządzeń i korzystaj z Pebble Mouse 2 M350s na swój sposób za pomocą konfigurowalnego środkowego przycisku myszy.

Specyfikacja

Połączenie
Zasilanie
  • 1 x AA
Kraj producenta
  • Chiny
Rozmiar myszki
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.