Dysk SSD Team Group GX2 512GB 2.5" SATAIII 3D NAND (TLC) (T253X2002T0C101)

Dodaj opinię

Kod:  417343956

Pojemność
Format dysku
Interfejs połączenia

Dysk SSD Team Group GX2 512GB 2.5" SATAIII 3D NAND (TLC) (T253X2002T0C101)

Dodaj opinię

Kod:  417343956

552,07

Dostępny

Gwarancja. 36 miesięcy 

Opis

4 razy szybciej
Kiedy twój stary komputer działa wolno, czujesz, że obniża to twoją wydajność? Dzięki doskonałej wydajności i ultraszybkiej prędkości odczytu i zapisu, dysk półprzewodnikowy GX2 jest 4 razy szybszy niż tradycyjny dysk twardy. Może nie tylko przyspieszyć czas rozruchu, czas zamykania i czas reakcji aplikacji, ale także jest lekki i łatwy do przenoszenia. Jest to absolutnie najlepszy produkt do zastąpienia tradycyjnego dysku twardego.

Wysoka wydajność odczytu/zapisu daje więcej za mniej
GX2 SSD oferuje bardziej wydajny odczyt/zapis danych, niższe zużycie energii i cichą pracę. Problem niskiej wydajności większości komputerów PC nie jest spowodowany niską wydajnością procesora, ale niską prędkością odczytu dysku twardego. Uaktualnienie do GX2 może tchnąć nowe życie w komputer, przyspieszając czas uruchamiania/wyłączania i zwiększając wydajność wielozadaniowości.

Doskonałe i efektywne działanie w celu wydłużenia żywotności
Dysk półprzewodnikowy GX2 obsługuje polecenie optymalizacji Windows TRIM, które jest w stanie zwolnić nieużywaną przestrzeń (wolne bloki) do natychmiastowego wykorzystania do zapisu systemowego. Może to przyspieszyć transfer i wydajność zapisu na dysku SSD, a także skutecznie zmniejszyć ryzyko spadku wydajności i wyczerpania. Doskonale utrzymuje efektywne działanie i wydłuża żywotność dysku SSD.

Godny zaufania i niezawodny
Wbudowany w dyski półprzewodnikowe GX2 inteligentny mechanizm zarządzania algorytmami posiada funkcje takie jak odśmiecanie, które są w stanie zapewnić wydajność operacyjną i wydłużyć żywotność dysku SSD. Z kolei zaawansowana technologia Wear-Leveling i funkcja ECC (Error Correction Code) zwiększają niezawodność transferu danych.

Specyfikacja

Pojemność
Szybkość odczytu
  • 550 MB/s
Szybkość zapisywania
  • 500 MB/s
Format dysku
Czas do wystąpienia awarii
  • 1000000 godz.
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia.